czy mnie zwrok nie myli?
Dziewczyny,

na dole forum, w statystykach jest napisane, ze w ciagu ostatniej pol godziny odwiedzilo nas 7 osob zarejestrowanych i 93 gosci. Widzicie te liczbe, czy mnie wzrok myli :-)

Sorry, to tylko ta moja milosc do liczb.

Monika
Odpowiedz
Moniko, ja juz widze 102!
Odpowiedz
8:41 ranek jak zajzalam to odwiedzilo nas 110 gosci. Moniko! zobacz wiele z nas potrzebuje tej strony!!! nawet jesli po cichutenku sobie myszkuja, ona naprawde pomaga Smile
Odpowiedz
aż sie chyba zarejestruję. bo aż głupio...
Odpowiedz
Moniko nie myli Cię wzrok!
liczba gości jest chyba ciągle wysoka (10.10 godz 11) a tu 98 gości Smile
Odpowiedz
Ja też jestem Smile
Odpowiedz
Nie Monika ,wzrok cię nie myli!!Coraz więcej nas tutaj! Uruchomiłyście kiedyś lawinę. Coraz więcej zarejestrowanych forumowiczów ,coraz więcej gości i coraz więcej dziewczyn ,którym strona pomogła.Spodziewam się jeszcze więcej gości po 15X ,gdy w prasie pojawią sie artykuły i adres
Odpowiedz
Ja też już wracam. Nie miałam ostatnio czasu. Pracuję w szkole i w tym roku dostałam pierwszą klasę. Mam 20 rozbrykanych dzieciaków. Jak z wszystkim się uporam to napiszę więcej co u mnie słychać. Dzięki waszym opinią odwołałam zabieg wypalania nadżerki. Jestem też na etapie szukania innego lekarza. Odebrałam wyniki badań na zespół antyfosfolipidowy. Nie mam nic takiego. Mąż też coraz częściej mówi o kolejnej ciąży. Tęskniłam za Wami.
Odpowiedz
Nika - szukaj lekarza, ktoremu zaufasz. Powodzenia.
Monika
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości