media a 15.10
#1
Witajcie,
15 października \"cieszy się\" coraz większym zainteresowaniem mediów. Tym razem odezwała się do nas np telewizja polska, która chciałaby poświęcić naszym problemom program \"Na celowniku\". W zwiążku z tym poszukuje osoby/osób, które chciałyby opowiedzieć swoją historię. Oczywiście gwarantowana jest anonimowość. Jeżeli sobie nie życzycie, nie będzie pokazana twarz.
Osoby, które są chętne nam pomóc, a tym samym pomóc innym rodzicom po stracie prosiłabym o kontakt: malomi@wp.pl lub dlaczego@dlaczego.org.pl

pozdrawiam
Gosia
Odpowiedz
#2
Wysłałam niedawno @ do Redakcji Dziennika Bałtyckiego z informacją o tym, że 15 października jest Dzień Dziecka Utraconego. O tym że bardzo duży nacisk kładzie się na walkę z aborcją, a Maleńkie Dzieciaczki po poronieniu są poprostu wyrzucane, a ból rodziców po tak wielkiej stracie jest traktowany jakby go nie było.

Odpisali i proszą o pomoc:

\"Chcemy napisać duży reportaż do Rejsów (na 13 bm) o poruszonym przez Panią problemie. Bardzo zależy mi na kontakcie telefonicznym również z innmi osobami po stracie.\"

Dorota Abramowicz tel 058 3003 328 do godz 17tej
Małgorzata Gradkowska - od jutra czyli 10.10.2006r. tel 058 3003 352

Rejsy to dodatek do wydania weekendowego Dziennika Bałtyckiego.
Może znajdzie się ktoś z województwa pomorskiego, kto chciałby opowiedzieć swoją historię (może być anonimowo) i o tym, że jest taka strona jak www.porpnienie.pl

Artykuł ma być o:
- stosunku lekarzy i personelu do matki i dziecka
- sytuacji w konkretnych szpitalach (Trójmiasto, Tczew, Starogard Gd., Kościerzyna itd.)
- stosunku księży do pogrzebu dziecka
- utrudnieniach, formalnościach (akt urodzenia, zgonu)itp.

Dziewczyny jeżeli chcecie i możecie pomóc - zadzwońcie - informacje zbierane będą do środy 11.10.2006 r. włącznie.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości