Iława
No szkoda... Ale może nam sie kiedys uda zgadac.
A jeśli chodzi o spotkanie w Toruniu, to dla mnie nieosiągalne, dojazd do Torunia z Gdańska fatalny, a nie mam auta. Może założysz swoją grupę w Toruniu, lub dołączysz do grupy Bydgoskiej?
Zdrówieńka!
Odpowiedz
Witam Was Smile, ja niestety tez nie mam swojego autka ale kto wie może uda mi się kiedyś dojechać do Iławy, podejrzewam że prędzej uda mi się spotkać z Evką jeśli będzie miała ochotę Smile na razie to muszę się porządnie wykurować bo niestety grypsko paskudne mnie totalnie rozłozyło Sad, pozdrawiam gorąco i zdrówka życzę Smile buziaki kochane papa
Odpowiedz
Hej Madzia. Ja jestem do dyspozycji Smile Jeżeli tylko znajdziesz czas i ochotę... Kuruj się kochana, mnie coś dziś też katar zaczyna męczyć... Zaraz zjem jakieś \"drażetki\" i do łóżeczka... Pozdrowionka.
Odpowiedz
Oj mnie prawie dwa tyg trzymało choróbsko, chyba na was teraz poprzechodziło. Zdrówka!
Odpowiedz
Inko, kochana nie strasz... Wink A może przez ten wątek się zaraziłyśmy hihihi Może da radę zarazić się również brzuszkiem Smile
Dziękuję za życzonka zdrówka, przyda się bo dziś doszło jeszcze gardło do kolekcji... Pozdrawiam
Odpowiedz
Skoro zaraziłam mchoróbskiem, to brzuszkiem tym bardziej, tym bardziej ze tez na zywo sie spotkamy... A w tym względzie bardzo jestem zarazliwa, prawie wszystkie dziewczyny z grupy wsparcia w gdańsku są w ciąży Smile
Kuruj się cytrynką miodkiem i sokiem malinowym
Smile
Odpowiedz
Evo! Dobrze, że umówiłyśmy się koło Biedronki, muszę Cię koniecznie zabrać w jedno miejsce ...
Odpowiedz
Witaj Inko Smile Praktykuję tą cytrynkę i maliny Wink Mąż wczoraj przywiózł mi całą skrzynkę malin i nawet porobił soczki hihi Smile Także się kuruję, żebym do 23 września była zdrowa jak rybka.... Muszę bo wtedy będę się zarażała \"czym\" innym Wink Mam nadzieję, że podziałasz na mnie tak jak na tą gdańską grupę wsparcia...

Jestem ciekawa gdzie Ty mnie chcesz porwać spod tej biedronki <myśli> Wink Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Kuruj sie Evciu koniecznie! Masz być zdrowa jak cie bedę zarażała Smile
A porwę ciepewnie najpierw na dworzec po Amorka, jesli sie zdecyduje przyjechac Smile a potem ....

Jeśli ktoś jeszcze z okolic Iławy ma ochotę się spotkać - gorąco zachęcam odezwijcie sie na cyberinka@op.pl
Odpowiedz
Ineczko, tak się starałam wyzdrowieć, że już prawie mi się udało Smile Teraz czekam z niecierpliwością na to \"porywające\" spotkanie. Pozdrowionka

P.S. Dziękuję za pomoc wczoraj na gadu.

Dziewczyny nie ukrywać się tam po drugiej stronie monitorów tylko umawiajcie się z nami na spotkanie Wink
Odpowiedz
Wiecie dziewczyny jesteście strasznie szalone z Waszymi pomysłami! Dziekuję Wam za propozycje, na szczęście aż tak nie będę musiała korzystać z Waszej dobroci. Pieniądze załatwie sobie sama. jeszcze tylko rozmowa z mężem czy nie ma innych planów i będę mogła się szykować do spotkania z Wami.
pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz
To tylko odrobina naszego szaleństwa.... hihihi Wink Amorku, kochana szykuj się szykuj... Może mąż będzie mógł przełożyć swoje ewentualne plany, może nie będą takie ważne...? Mam nadzieję, że się spotkamy. Buziaki
Odpowiedz
Witam Was Smile Jak samopoczucie ? pewno się cieszycie na sobotnie spotkanko Smile echh a ja w szkole będę siedzieć Sad. Mam nadzieję, że opowiecie potem jak Wam się udało to spotkanie Smile, a nastepnym razem sama spróbuję się wybrać Smile na pewno za jakis czas, hmm dwa tygodnie ?, jak napiszę wszystkie prace kontrolne do szkoły, będę chciała Evkę gdzieś wyciągnąć na pogaduchy Smile, zmykam szykować się do pracy, trzymajcie się cieplutko, buziaczki, miłego dnia papapa
Odpowiedz
Dla mnie to chyba bedzie pierwsze i ostatnie spotkanie... W Iławie u rodziców jestem raz na miesiąc, czasem raz na dwa miesiące... Ale to nie ważne, jak zapoczątkujemy potem pójdzie jak po maśle i grupa się napewno rozwinie...
Cieplutko pozdrawiam.
Odpowiedz
Cześć dziewczyny, mam dobrą wiadomość! Jutro się spotkamy! Przyjadę pociągiem o której jeszcze dokładnie nie wiem, muszę sprawdzić i dam wam znać pa pozdrawiam.
Odpowiedz
Amorku! Ja dziś już nie będę miała dostępu do internetu... zatem bardzo Cię proszę o kontakt z Evą...
Chyba, że dziś do 18 zamieścisz tu swój adres mailowy, to wyślę ci numer telefonu do mnie...
Bardzo się cieszę, że będziesz z nami...
Evciu! Na mail wysyłam moje zdjęcie, dla ułatwienia będę tak samo ubrana jak na tym zdjęciu Smile
Odpowiedz
Mój mail amorek1985@wp.pl
Odpowiedz
Ineczko kochana dostałam Twojego maila. Mam już foto i numer telefonu Smile Taka miła twarzyczka Smile
Amorku cieszę się bardzo, super wieści!! Każda z nas liczy na to, że wyniesie coś \"dobrego\" z tego spotkania i prądki ciążowe od Ineczki oczywiście Wink Do zobaczenia kochane jutro o 14:00 w Iławie <hura>
Odpowiedz
Dziewczyny! Strasznie mi przykro, że nasze spotkanie musiało sie odbyć w tak koszmarnym miejscu jak sala patologii ciąży w Iławskim szpitalu... Ale mimo wszystko cieszę się, że sie poznałyśmy...
Kochany Amorku! Wiem jak wiele kosztował Cię przyjazd do Iławy, aż głupio mi Cie prosić o kolejne spotkanie, ale spróbuje cie zaprosić nieśmiało na najbliższą sobotę.... Wiem że Eva będzie napewno i jeszcze się chętni zgłosili...
Na szpitalnej sali poznałam kolejne osoby po poronieniu... iedyś wam opowiem ich historię, a może one same zachcą...
Jestem w trakcie pisania artykułu do Kuriera, wiem od tych nowopoznanych osób że z pewnością jest sens w tym, aby wiadomość o stronie pojawiła się w lokalnej gazecie...
Bardzo mocno pozdrawiam i czekam na propozycję odnośnie miejsca i godziny spotkania...
Odpowiedz
Inko! Jak się cieszę, że wróciłaś! Bardzo bym chciała się spotkać ale niestety jadę do teściów Sad Jeśli byście kiedyś chciały się spotkać to napewno się pojawię, ale niestety nie w ten weekend... napisz jak się czjesz
Odpowiedz
juz wszystko dobrze! maleństwo waży już 2 kg i mierzy 43 cm, cały czas kopie... bardzo dziekuje wam za wsparcie w tych trudnych dniach i choc nie miałam ani komórki ani dostepu do inetrnetu bardzo mocno czułaqm wasze dobre fluidki!
sciskam mocno.
pozstaram sie byc w iławie za miesiac jeszcze wiec sie umówimy Smile
Odpowiedz
Mam bardzo kochanego teścia i moooooooooże będzie tak miły i da mi trochę gotówki, to może nawet wpadnę do ciebie do Gdańska, oczywiście jeśli mnie zaprosisz... Jak tak się nie uda to mam nadzieję na spotkanie w Iławie
Odpowiedz
Jak najbardziej zapraszam do Gdańska!
Odpowiedz
Ineczko kochana niestety mój wspaniały małżonek zarekwriwał wszystkie pieniążki od tatuśka i kupuje sobie sprzęt grającu do auta.. ale za to ja swój samochód sprzedaję i wtedy może uda mi się Ciebie odwiedzić...
Odpowiedz
Podciągam wątek, bo może ktoś jest jednak z Iławy? Ja w grudniu piszę się na organizację spotaknia w Iławie!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości