Łukaszek (*)
My też będziemy się bardzo cieszyć :mrgreen:

Dziś ciocia powiedziała, że dodzwoniły się w końcu do patologa i on powiedział, że moje wyniki będą w pierwszej kolejności zrobione. A we wtorek mam wizytę u genetyka i wtedy dowiem się co z tym kariotypem... (mam taką nadzieję)
Odpowiedz
Amorku, no nareszcie ruszyło, cieszę się i trzymam kciukasy.
Odpowiedz
Amorku to super!! też trzymam kciuki.
Odpowiedz
amorku, to teraz już będzie \"z górki, oby wszystko udało się zrobić.
Trzymam kciuki.
Odpowiedz
Dzięki laski jesteście wielkie!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Więc tak: na wyniki sekcji zwłok czekamy (mają być na dniach) a na kariotyp jesteśmy zapisani na 29. stycznia... Także wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Odpowiedz
:mrgreen: Powiewa tutaj optymizmem ..to super Amorku ..ruszyła maszyna i niech pędzi do szczęśliwego ..
Odpowiedz
Oj tak, oj tak. Mam taką nadzieję...
Odpowiedz
Nasza świadkowa urodziła tydzień temu jestem właśnie u niej. Śliczny maluszek. Mogłabym potrzeć na niego godzinami... Dopóki nie zacznie płakć bo wtedy moja psychika nie wytrzyma... Sad
Odpowiedz
Już 4 dzień spóźnia mi się @... Ale dziwnie się czuję, nie wiem sama jak... To nie jest samopoczucie na @... I chyba też nie na ciążę... Głupieję... :roll:
Odpowiedz
Amoreczku moj ulubiony ! Ty wiesz ze ja czekam na fasolke w Twoim brzuszku bardzo. Modle sie co wieczor za dziewczyny starajace sie o dziecko... i tak juz tylko z zegarkiem w reku czasem Smile przepraszam... Naprawde nie moge sie doczekac, ale wiem ze dziecko przyjdzie kiedy bedzie jego czas... Mam nadzieje ze to juz Smile
Odpowiedz
Ja też czekam, już nawet przetłumaczyłam swojej psychice, że będzie ciąża, ale nie koniecznie tu i teraz. I nic na razie... (chyba). Ojejeku...
Odpowiedz
Amorku ściskam kciuki takn mocno że aż bledną ...żeby ta twoja@ przyszła dopiero za 10 miesięcy :mrgreen: ale byłoby super :mrgreen: .Może teścik zrobisz?
Odpowiedz
Dalej nie mam @, ale teraz chyba się boję zrobić test... Boję się kolejnego rozczarowania. Jeszcze poczekam.
Odpowiedz
Już tydzień spóźnia mi się @. Chociaż mam takie wrażenie, że wszystkie znaki na niebie i ziemi chcą mi powiedzieć \"i tak nie jesteś w ciąży, nie masz co się cieszyć\"...

Mamy wyniki sekcji zwłok i tak naprawdę nic nie powiedziały. Wizualnie był zdrowy a ocenę mikroskopową uniemożliwił bardzo mocno rozkład ciałka (gnicie)...
Odpowiedz
amorku a czy zdarzały Ci się takie spóźnienia? może jednak warto zrobić test. Trzymam kciukasy Big Grin
Odpowiedz
Ja tez mysle ze lepiej test zrobic. Domyslam sie ze sie bardzo boisz... Amoreczku, daj znac kiedy i podaj wtedy wirtualnie lapke...
Razem bedzie latwiej.
Odpowiedz
Właśnie o to chodzi, że nawet po porodzie miałam jak w zegarku co 4 tygodnie... A teraz mija piąty i ani widu ani słychu... Poczekam do świąt i znowu jak rok temu zrobię test w Wigilię. Może do tego czasu jeszcze nie dostanę @?? :roll:
Odpowiedz
amorku, trzymasz nas w niepewności.... :lol: a my trzymamy kciuki :lol:
Odpowiedz
Sama siebie trzymam w niepewności... Chciałabym już wiedzieć czy jestem czy nie a z drugiej strony boje się tej wiedzy... Cieszę się, że jesteście, bo już całkiem bym zgłupiała :mrgreen:
Odpowiedz
Amorku kochany! Z całego serducha zycze ci by spełniło sie twoje marzenie! Nawet jesli nie teraz, to w najblizszej przyszłosci, wiem jak takie czekanie jest nie do zniesienia, ja tez długo czekałam na Adasia... Posyłam całe mnóstwo ciepełka do ciebie Smile
Odpowiedz
Dziękuję Ineczko za ciepełko, fajnie mi teraz się zrobiło na serduszku...

Masz ślicznego Synka i baaardzo ci zazdroszczę ale pozytywnie :mrgreen: Coraz bardziej nie mogę wytrzymać i coraz bardziej chcę zrobić sobie test... Ale też coraz bardziej się boję...:roll:
Odpowiedz
Amorku... Smile nie namawiam, ale ... Smile daj znak koniecznie jak bedziesz robic Smile
Odpowiedz
Niestety nie tym razem... :roll: Może w przyszłym miesiącu. Dziś z rano dostałam @ ;(
Odpowiedz
Amorku,Kochany Amorku... Przytulam Cie mocno... za miesiac moze, przeciez za miesiac tez bedzie pieknie, prawada ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości