Ola i Kuba
Proszę Was o modlitwę za Olę, Kubę i ich Dzieciątko, które odeszło w 20 tygodniu swojego życia pod sercem mamy. Byłem duszpasterzem akademickim Oli i Kuby, mówiłem kazanie na ich ślubie, a we wtorek odprawię pogrzeb ich Dzieciątka...
Pamiętam o Was Wszystkich w moich modlitwach każdego dnia.
o.Marcin
Odpowiedz
Choc daleko, to tez pamietam...
m
Odpowiedz
Jestem z nimi myślami... (*)
Odpowiedz
jesteśmy (*)
Odpowiedz
(*)(*)(*)
Odpowiedz
Byłem dzisiaj z komunią św. u Oli w szpitalu, trudno było mi wypowiedzieć jakiekolwiek słowo pocieszenia. To takie bolesne. Dzieciątko odeszło tak nagle i niespodziewanie w uroczystość Wniebiowzięcia Matki Boskiej...
Po spotkaniu z Olą jeszcze mocniej ogarniam Was modlitwą i przytulam do mojego serca. Zawsze już w nim będziecie.
o.Marcin
Odpowiedz
Czasami trudno znalezc jakiekolwiek slowa... wystarczy byc, choc wlasnie to jest najtrudniejsze, czasami posiedziec, potrzymac za reke, razem pomilczec... wiecej moze \'powiedziec\' milczace spojrzenie niz potok slow.

Dobrze, ze Ola i Kuba maja Ojca.

W imieniu wszystkich rodzicow, ktorzy borykaja sie ze smiercia dzieci dziekuje Ojcze za modlitwe - ona nam wszystkim jest b. potrzebna.

Monika
Odpowiedz
Dziekuję Moniko, tak też uczyniłem. Pozdrawiam i jestem na ile potrafię.
o.Marcin
Odpowiedz
Obiecuję modlitwę w intencji Oli i Kuby.
Niech Im Ojciec powie, że nie są sami w bólu - my doskonale rozumiemy i wspieramy Ich dobrymi myślami i modlitwami jak tylko potrafimy.

A Ojcu niech dobry Bóg tysiąckrotnie wynagrodzi zaangażowanie w sprawy \"Aniołkowych Rodziców\".

Krystyna
Odpowiedz
Ojcze Marcinie.

Wiem, ze zupelnie nieadekwatne do sytuacji... ale od razu pomyslalam o dzisiejszych postach.
Siedzialam wieczorem i czytalam Pawlowi (synkowi) Puchatka:
\"Puchatek czul, ze powinien powiedziec Klapouchemu cos pocieszajacego, ale nie wiedzial co. Wiec zamiast tego postanowil uczynic cos pocieszającego.
- Klapousiu - rzekl uroczyscie. - Przyrzekam ci, ze ja, Kubus Puchatek, odnajde twoj ogon.
A na to Klapouchy:
- Dziekuje ci, Puchatku. Prawdziwy z ciebie przyjaciel.\"

Serdecznosci,
Monika
Odpowiedz
Dziękuję Moniko, również za to, że mnie zatrzymałaś, gdy chciałem uciekać.
o.Marcin
Odpowiedz
Drogi Ojcze Marcinie, Drodzy,

W poniedziałek pożegnaliśmy Jacusia. Msza święta była bardzo
intymna i piękna, potem ostatni spacer...

Jednak nie była to dla nas przygnębiająca uroczystość. Wiedzieliśmy,
że Jacuś już jest w niebie i że czeka tam na nas. Wydaje nam się, że
trudniej niż nam było naszym rodzicom...

Dziś przeczytaliśmy posty zamieszczone w naszym wątku. Jesteśmy bardzo wdzięczni Wam wszystkim, którzy wspieraliście nas swoją modlitwą i pamiętaliście o nas w tych trudnych chwilach. To wspaniałe,
że są ludzie, którzy pomimo swoich własnych tragedii potrafią otworzyć
swoje serca na innych ludzi.

Bardzo Wam dziękujemy, w szczególności ojcu Marcinowi - to rzeczywiście duże szczęście, że Go mamy! Jest on dla nas dużym wsparciem.

Z Bogiem

Ola i Kuba
Odpowiedz
Myślę, że wiara, która daje pewność, że nasze Dzieci żyją jest naszą największą siłą, choć pomimo tej pewności nie da się wymazać z naszego życia tęsknoty i bólu...

Życzę Wam gorąco, by dobry Bóg obadarzał Was i Waszych Rodziców swoimi łaskami - tym, czego Wam najbardziej potrzeba.
Odpowiedz
Olu i Kubo,

dla mnie najtrudniejsze chwile w szpitalu to jednoczesnie doswiadczenie - b. realne i b. intymne - obecnosci Boga, Jego milosci. Nasze dzieci zyja - wlasnie w Nim i kiedys bedzie nam dane spotkac sie jeszcze bardziej realnie niz tu na ziemi.
Modle sie, aby Was ogarnela moc Ducha Świętego, Ducha Pocieszyciela...

monika
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości