Gdańsk
Cieszę się że w Gdańsku tworzy się grupa wsparcia. chętnie się przyłączę. Proszę o termin kolejnego spotkania
Odpowiedz
Za nami juz jedno spotkanie. Na razie nie wyznaczyłysmy kolejnego terminu - jeśli masz ochote pogadac, odezwij sie na gg:3437701. Moze razem ustalimy jakis termin.
pozdrawiam
Odpowiedz
Dziewczyny - podaje mój nowy mail:cyberinka@op.pl, oraz gg:3437701 - na kolejne spotkanie zapraszam ponownie do siebie - wstepnie proponuję luty, co wy na to? Piszcie propozycje terminów, które są dla was dogodne.Zapraszam również nowe osoby, lub te które nie mogły sie z nami spotkać w grudniu. Pozdrawiam. Inka
Odpowiedz
Co powiecie na 11 luty (sobota) godz. 12:00 ???
Odpowiedz
Jak tam Inka , wolny masz dywanik 11 lutego ??? Wink
Odpowiedz
Potwierdzam, że Kawalerka Terapii Zbiorowej na Tatrzańskiej w Gdańsku będzie czynna w dniu 11 lutego od godziny 12 do godziny nieograniczonej czasem ni przestrzenią. Wszystkie chętne Panie na pyszna herbatkę z ciasteczkiem zapraszam...
Inka
Odpowiedz
Inka bede na pewno! Pewnie teraz będzie nas więcej niz poprzednio. Oby wszystkie chętne dały radę zorganizować czas na sobote 11 lutego - naprawdę warto!!!!!!!
Ola
Odpowiedz
Ja też jestem jak najbardziej za. Pewnie będzie nas więcej, jeśli tak to super! Tongue
Odpowiedz
Ja też będę i zachęcam wszystkie dziewczyny. Podobnie jak Ola twierdzę, że naprawdę warto!
Hania
Odpowiedz
Przypominam wszystkim dziewczynom z Gdańska, zaplanujcie 11 lutego razem z nami!
Odpowiedz
Dziewczyny - chcialam sie tylko przypomnieć - spotkanie 11 lutego 2006. Dajcie namiary, kto jeszcze nie wie gdzie... Będziemy czekać od godziny 12 z herbatką. Mamy czas nieograniczony! Więc można przyjśc nawet o 16, jak ktos nie może wcześniej! Mój mail - cyberinka@op.pl. gg 3437701.
Pozdrawiam.
Inka Wink
Odpowiedz
dziewczyny spoza Gdańska też przyjedźcie na spotkanie!!!!!!
Jola - będę czekać na Ciebie u Inki!
pozdrawiam serdecznie
Ola
Odpowiedz
Pamiętajcie o spotkaniu!!!
gg 3437701
Odpowiedz
Dziewczyny! Dawajcie na forum znak, że pamiętacie o naszej grupie. Spotkanie już niedługo i warto żeby wiadomości o naszej grupie była w tych \"świeżych\" na początku.
Nie chcę zbytnio zachwalać babek z grupy, ale naprawdę warto się z nimi spotkać. No może i ze mną też.... Inka jako gospodyni spotkania jest cudowna, a uczestniczki - przesympatyczne. Przekonajcie się o tym na własnej skórze. Zachęcam z całego serducha.
Ściskam.
oOa
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Aleksandra]
dziewczyny spoza Gdańska też przyjedźcie na spotkanie!!!!!!
Jola - będę czekać na Ciebie u Inki!
pozdrawiam serdecznie
Ola
Olu postaram się przyjechac pozdrawiam
Odpowiedz
Cudnie!
Chcę Was wszystkie spotkać - ponownie albo po raz pierwszy. Na pewno nie ostatni - zapewniam.
Ściskam.
Ola
Odpowiedz
Przypominam: to już za dwa tygodnie!
Potwierdzam, że było naprawdę fajnie! Jest ciepła, rodzinna atmosfera, życzliwe wspaniałe dziewczyny i coś smacznego do przekąszenia. Czy można chcieć czegoś więcej! Po prostu jak już się wejdzie, to nie chce się wychodzić!
ZAPRASZAM!
Hania
Odpowiedz
Witajcie!
Tak się składa, że wasze pierwsze spotkanie odbyło się 2 dni po moim poronieniu w 11tc. Inko, z całego serca dziękuję za podjęcie tej inicjatywy! Bardzo się cieszę, że są tak blisko pokrewne dusze. Chciałabym do Was dołączyć. Wiem, że nikt (bliscy, rodzina, przyjaciele, znajomi) nie zrozumie tego tak jak Wy, które straciłyście swoje Maleństwa. Poza tym razem możemy coś zrobić... zacząć zmieniać rzeczywistość... Zatem nie mogę się już doczekać spotkania z Wami Wink
Odpowiedz
Witaj Asik!
Każda kolejna osoba pojawiająca się na forum to wielki smutek, ale każda kolejna osoba z forum przyłączająca się do naszej grupy to już radość, bo to początek czegoś dobrego!!!
Do zobaczenia!
Hania
Odpowiedz
Asik - tak jak napisałam na mail - czekamy na Ciebie u mnie!
Odpowiedz
spotkanie za tydzien dla przypomnienia! milego weekendu dla was wszystkich!
Odpowiedz
Również dla Ciebie Ineczko-miłego weekendu. O spotkaniu pamiętamy. Miło będzie spotkać się znowu, jak również powitać \"nowe twarze\".
Odpowiedz
Inko, dzięki za info...
cieszę się, że będę mogła spotkać \"stare twarze\" Wink, którym bardzo dziękuję za serdeczność i troskę.
Odpowiedz
Przypominam!
Odpowiedz
Inko, mam pytanie do Ciebie natury technicznej,ile osob ( mniej więcej) zadeklarowało przyjście w sobotę do Ciebie? Prócz naszej siódemki z poprzedniego spotkania ile osob dołaczy do naszego grona ? I na ktora godzine przewidujesz szczyt gości? Jestem na zwolnieniu z powodu choroby mojej corki, wiec mysle o przyszykowaniu czegos do jedzenia ( mysle ze na slono) ma sobotnie spotkanie, tylko chcialabym znac przyblizona liczbe. Beata
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości