Dzień dziecka
Dlaczego nas tu tyle???Siedze i czytam wasze posty i płaczę... a w środku boli, tak bardzo...W każdych waszych słowach widze siebie, czuję to co wy czujecie.
Niedługo minie rok od śmierci mojego pierwszego dziecka. Wciąż pamiętam, wciąz o nim myslę, wciąż tęsknię... Myślalam, że bedzie łatwiej przezyć to gdy bedzie we mnie nowa istotka, nowe życie...Czekalimy długo na zielone światełko, zmieniliśmy lekarza, zrobiliśmy kilka badań...No i jest II krechy na teście. Nadzieja ogromna!!!Myslelismy, że teraz już musi być dobrze.Niestety znów się nie udało...2 miesiące temu tracę kolejne dziecko. W glowie kołaczą się różne myśli, mam też w głowie wiele Waszych postów i jednocześnie myslę o Was.
Znam tak samo ja Wy ten ucisk w gardle na widok maleństwa i kobiet w ciąży, szczegolnie tych które mają dzieci w wieku naszych dzieci. Ostatnio nawet w kościele nie mogłam opanować łez na widok maleństwa przyniesionego do chrztu...
Jutro dzień dziecka... Tak bym chciała pójść do sklepu z zabawkami i kupić coś dla swoich Aniołków...Ale zapalę za nich świeczkę, żeby wciąz pamietały, że je kochamy.
Dziś wyjęłam z dna szuflady pierwsze zdjęcie usg naszego maluszka i te z ostatniej wizyty gdy nie było juz widać serduszka... Wyjęłam je pierwszy raz od zabiegu. Zrobilam maleńkie pudełeczko, schowałam w nim zdjęcia, test i kartę ciąży. Tak żałuję, że nic mi nie pozostało po pierwszym Aniołku :\'(
Zapalę też świeczki za Wasze maleństwa i wszystkie inne które ten dzień będą obchodzic razem z Aniołkami...
Odpowiedz
Kurcze chyba źle umieściłam ten wąteczek... Chciałam na ogólnych.. ale dopiero się uczę... Wybaczcie proszę... Smile
Odpowiedz
Wybaczamy!... Big Grin A tak poważnie: Marto, nie przejmuj się tym, że źle umieściłaś wątek... Może właśnie dobrze?...

Ż.
Odpowiedz
Marta, dziękuję Ci za ten nowy wątek.. Płaczę razem z Tobą. 10 lutego odeszła Natalka. Wczoraj urodziła córeczkę moja koleżanka - zastanawia się co kupić takiemu maleństwu. Ja wiem co kupię córce... Bukiecik stokrotek i lampeczkę :-( Dlaczego my ? Dlaczego tak nas wiele? Jutro w niebie napewno będzie bardzo wesoło tylko, że tu na ziemi spłynie milion łez.

Dobranoc. Życzę Wam dużo sił w przeżyciu tego jutrzejszego dnia.
Odpowiedz
jest nas tak dużo, dlaczego?
dzisiaj dodatkowo cierpi dzidzia_190, miała termin na 1 czerwca Sad
i chciałoby się życzyć naszym maleństwom wszystkiego najlepszego
i jak tu życzyć?
a miałam napisać wesołą wiadomość, sorki nie wyszło..
Odpowiedz
Agusiu slicznie to napisalas...
To takie bolesne... święta, dzien matki, dzien dziecka...
Jednak im glosniej o tym mowimy, tym wiecej kobiet przyznaje, ze w ich zyciu miala miejsce tragedia - poronienia... przynajmniej ja sie z tym coraz czesciej spotykam...
jednak spotykam sie rowniez z tym [ chyba czesciej] ze ludzie nie chca slyszec o tym cierpieniu... odsuwaja sie...
wazne, ze mamy w takich dniach siebie! mamy prawo plakac! nikt nie moze nam tego zabronic!
Przytulam Was wszystkie do serca...
Szczegolnie dzis...
Odpowiedz
Dziewczyny.Trzymajmy się razem.W kupie weselej podobno,ale tu nie chodzi o to.U mnie dziś mija 15dni od kąd mojemu anołkowi przestało bić serduszko.Miała być ANIA a jest aniołek.Ale mówicie że tam w niebie mają wesoło?Tym się pocieszam....
Więc w tym szczególnie radosnym SMUTNYM dniu przesyłamy WAM tam do góry gorące uściski i całuski ,od waszych ZAWSZE pamiętających mam.
Kocham cię córeczko.Tak bardzo na ciebie czekałam.
Twoja mamusia i tatuś.
Odpowiedz
kochani- my tutaj mamy siebie, jest nam jakoś łatwiej - osieroconym rodzicom, którzy Dzien dziecka spędzają bez dzieci tutaj...
Wierzę gorąco, że nasze dzieci nie są same, są wśród innych Aniołków, z członkami naszych rodzin, którzy odeszli.

Zapalę dziś światełko dla naszego Dzieciątka i dla wszystkich innych Malenstw, które są po tamtej stronie.
Nie smućcie się - naszym dzieciom na pewno jest dobrze u Boga, w świecie bez bólu i łez, na pewno wiedzą, jak bardzo je kochamy.
Odpowiedz
właśnie wróciłam z cmentarza. Tak tam dziś spokojnie i pusto... Zapaliłam lampeczkę na grobie Natalki i postawiłam kwiatek. Umyłam grób. Krzątałam się wokół i nie chciałam wracać do domu. Chyba mogłabym tam mieszkać...
Odpowiedz
Ja też byłam na cmentarzu. Jak dotąd wydawało mi się, że tylko ja mogłabym tam mieszkać.
Widzę, że nie jestem sama i cieszę się, że to nie jest nic dziwnego...
Odpowiedz
Moja Sąsiadka, która jest mi bliska zapytała, Ewo, czy byłaś dzisiaj u Marysi?

Mamy w rodzinie w sumie 10 zdrowych okazów siostrzeńcow/siostrzenic
Zazwyczaj w Dniu Dziecka miałam dla nich jakis upominek..
Dzisiaj nie, nie odwiedziłam też naszych chrześniaków tak jak dotychczas. (obawiam się, ze rodzeństwo moze miec o to \"żal\")
Dzisiaj byłam u Marysi i zapaliłam lampki dla naszych dwoch Aniołkow, tak jak robię to zawszę. Dzisiaj nikt mnie nie zapytał o Marysię, tylko Sąsiadka, tylko......dla mnie to AŻ

Mama Mężą posadziła przy grobie swieże kwiatki, to też dla mnie wiele
znaczy, że zrobiła to akurat dzisiaj, w ten dzien w Dzien Dziecka.
Odpowiedz
Jak ten czas szybko płynie, kasztany, bzy, rubinie, jaśminy, azalie przekwitły. Nasze życie to taki krótkotrwały rozkwit. I choć kwiatki więdną, to ich owoc jest nieśmiertelny. Jaki Bóg jest kochany, otwiera nam niebo, gdzie otrze każdą łzę z naszego oka, utuli każdy żal, uzdrowi każde niespodziewane rozstanie. I będzie już pięknie i radośnie. On obiecał i dotrzyma słowa. Aniołki Wasze wypraszają Wam krocie łask i czekają na Was, już niedługo... Starsi ludzie mówią, że to 5 minut.
Z serca ogarniając modlitwą o.Marcin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości