Franuś
Mój kochany Franuś... Nie ma Cię już w moim brzuszku... Czuję straszą pustkę Sad
Odpowiedz
Pamiętam, że uczucie pustki w brzuchu było przejmujące. Czasami, kiedy przypadkiem położyłam dłoń na brzuchu, od razu musiałam ją cofnąć. Miałam wrażenie, że to jest okazujący czułość, a ja czułam niechęć.
Przykro mi, że go straciłaś.
Odpowiedz
Kasia, jak się masz?
Myślę o Tobie. Masz blisko siebie kogoś, kto potrafi słuchać o Franku? I czy Ty umiesz mówić?
Ściskam!
Odpowiedz
Nie wiem czy umiem mówić. Mam z kim porozmawiać. Cudowną rodzinę, partnera i przyjaciół. Minęły zaledwie 3 tygodnie, a ja zachowuje się jakby nic się nie stało. Jakbym nigdy nie była w ciąży. A potem następują momenty smutku i żalu. Zwłaszcza jak ktos znajomy, który widział moje zdjęcie na fb z brzuszkiem pyta jak się czuje i żebym pokazała brzuch... Boli bardzo. Prawie codziennie jesteśmy z mężem u Frania. Nie dociera do mnie ze razem z moim tatą leży mój syn. Przecież jeszcze za tydzień miałby szanse na przeżycie. Czuję się jakbym żyła w jakimś matrixie. Nie umiem zebrać myśli i czuję się pusta w środku. Chyba wolę nie mówić, nie pielęgnować tego bólu. Nie wiem czy dobrze robię. Za tydzień idę do psychologa. Może będzie łatwiej.
Dziękuję Larwo.
Odpowiedz
Bardzo Ci współczuję. Daj sobie prawo do żałoby, pozwól jej wybrzmieć.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości