Skierowanie do szpitala
Witam. 
Moja ciąża obumarła w 6 tygodniu. Obecnie nie przechodzilam zadnego krwawienia jedynie delikatne brazowe plamienie. 
Obecnie mija 9 tydzien dzis bylam na wizycie u ginekologa ktory dal mi skierowanie do szpitala.
Moje pytanie brzmi kiedy najlepiej udac sie do tego szpitala jeszcze dzis czy jutro rano? Czego sie domagać? Lekarz mowil aby probowac bez zabiegu ale czy w szpitalu mnie posluchaja? Na co sie przygotowac? Prosze o odpowiedz.
Odpowiedz
Jeśli nic się nie dzieje, to udać się wtedy, kiedy będziesz gotowa, o ile można być w ogóle "gotowym".
Masz prawo do pochówku, a jeśli z niego nie skorzystasz, warto dowiedzieć się, czy jest organizowany pochówek zbiorowy (jeśli nie jest, coś jest nie w porządku i warto dopytać o konkrety). Zastanów się, czy chciałabyś przekazać kosmówkę do badań genetycznych (określenie płci, wady genetyczne), dodatkowo płatnych. W przypadku określenia płci przysługuje Ci urlop macierzyński. Badanie histopatologiczne przeprowadzają standardowo, nieodpłatnie, zwykle nic albo niewiele wnosi. I jeszcze ważna kwestia, jeśli personel sam nie zaproponuje, to proś o jakieś naczynie, żeby uniknąć poronienia do toalety. W niektórych szpitalach zabieg przeprowadzają taśmowo, nawet jeżeli można się bez niego obejść. Ty jako pacjentka możesz na taki zabieg nie wyrazić zgody.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości