:(
10 tydzien serce przestalo bic Sad boli
Odpowiedz
Mika, w dziale Moja Strata można mieć tylko jeden wątek. Ten drugi, z bardzo podobnym postem, usunęłam. Gdybyś chciała zmienić tytuł wątku - napisz.

Bardzo mi przykro, że straciłaś dziecko (*)
Odpowiedz
Lata minęły, od kiedy usłyszałam słowa, które zmieniły moje życie. Ile bólu stoi za Twoimi. Przykro mi, Miko.
Odpowiedz
Bardzo mi przykro... Mimo lat wciąż pewnie zawsze będę pamiętać podobne słowa.
Odpowiedz
Tęsknie za nim. Ciężko mi. Nigdy nie wyobrażałam zeby miec dziecko , ale jak juz sie pojawił byłam szczęśliwa przez chwile...
Odpowiedz
Chcialabym z Kims popisac ale cos chyba nie gra
Odpowiedz
Mika przykro mi z powodu Twojej straty.
Pisz co czujesz, to choć trochę pomaga.
My tu jesteśmy i rozumiemy...
Odpowiedz
Mika bardzo mi przykro. Przytulam. Pisz, zawsze ktoś odpisze (*) dla Twojego dziecka.
Odpowiedz
Miko, pisz, myślę, że ktoś się w końcu odezwie, może nie od razu, ale raczej na pewno.
Współczuję Ci serdecznie.
Odpowiedz
(Fri, 28 Lutego 2020, 17:42:04)Mika34 napisał(a): Chcialabym z Kims popisac ale cos chyba nie gra

Co nie gra? Co dla Ciebie znaczy "popisać"?
Wiesz, to specyficzne miejsce. Z jednej strony najlepsze, bo każda z nas tu doświadczyła straty, więc można powiedzieć  - "rozumie".
Ale nie ma tu nadwornych sługów, co w każdej chwili spieszą z dobrym słowem. Każda z nas, na innym etapie swojego rozwalenia, daje z siebie ile jest w stanie.
Rozumiem tą potrzebę pogadania, wyrzucenia.
To dobre miejsce. Najlepsze jakie znam, jeśli chodzi o tę tematykę.
Poczekaj. Powiedz, czego potrzebujesz.
Przykro mi, że Twoje dziecko umarło.
Odpowiedz
Chcialabym usunac mój profil. Nie czekam na żadnych sługów. Po prostu paretaście dni z mojego życia mineło jak nic. Nie pamietam ich ;( . Nie chce glupich komentarzy.
Odpowiedz
Nie uważam, żeby to, co do Ciebie napisałam było głupie, nie mam w zwyczaju pisać, jak to nazwałaś "głupich komentarzy". 
Wyciągnęłam do Ciebie rękę, odpowiedziałam na Twoją potrzebę rozmowy z kimś, tłumacząc jednocześnie z czego może wynikać brak natychmiastowej reakcji, brak lawiny odpowiedzi i przybliżyłam specyfikę tego miejsca.
Odpowiedz
(Mon, 09 Marca 2020, 11:21:42)polianka napisał(a): Nie uważam, żeby to, co do Ciebie napisałam było głupie, nie mam w zwyczaju pisać, jak to nazwałaś "głupich komentarzy". 
Wyciągnęłam do Ciebie rękę, odpowiedziałam na Twoją potrzebę rozmowy z kimś, tłumacząc jednocześnie z czego może wynikać brak natychmiastowej reakcji, brak lawiny odpowiedzi i przybliżyłam specyfikę tego miejsca.

Bardzo dziekuje za wyciagniecie reki I pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości