Krwotok w ciąży
Nie bardzo wiem z kim pogadać więc piszę tu. O ile tu jest odpowiednie miejsce na moją wypowiedź..
Od jakiegoś czasu stwierdziliśmy że niech się dzieje wola... i nie zabezpieczyliśmy się.
I tak ten cykl wydłużył się do 33 dni więc podejrzewałam ciążę.
Wczoraj niespodziewanie od tak dostalam krwotoku, krwawienie bardzo krótki ale bardzo obfite bez żadnych bóli. Udałam się na szybką wizytę do swojego ginekologa gdzie w czasie wywiadu usłyszałam że wszystko wskazuje na wczesne poronienie.
Później po kolei badanie, usg i nagle zdziwiona mina doktora, który na dnie macicy widzi pecherzyk ciążowy. Dostalam skierowanie na badania i kontrolę za 1,5 tygodnia. 
Nie bardzo wiem co o tym wszystkim myśleć, jak to możliwe że przy takim krwotoku jest widoczny pecherzyk i czy w ogóle jest szansa na jakieś dobre zakończenie w tym przypadku.
Odpowiedz
Oszczędzaj się do wizyty, możliwe że tylko jakiś krwiak pękł, są przypadki że mimo krwiaka i krwotoku ciąża się rozwija i dochodzi do szczęśliwego zakończenia, ale nikt nie może tego przewidzieć i dać gwarancji, trzymam kciuki aby dzidziuś dobrze się rozwijał.
Odpowiedz
Ja dostałam krwawienia implantacyjnego: od okresu odróżniało go to, że nic je bolało (a miesiączki mam bolesne) i szybko przeszło. Skoro pęcherzyk jest widoczny, to może właśnie implantacja? Spróbuj być dobrej myśli. Albo jak pisze ZuzakowaMama, może pękł jakiś krwiak, który nie będzie miał znaczenia w dalszym rozwoju zarodka.
Odpowiedz
Dziewczyny dziękuję Wam za odpowiedź.
Tak sobie myślę że my tutaj wiemy że nie zawsze to wszystko się układa tak jak powinno... I takie słowa otuchy są potrzebne i to bardzo... Jeszcze raz dziekuje
Odpowiedz
Powodzenia Smile.
Odpowiedz
Mirinda, skoro pęcherzyk jest widoczny, to znaczy, że do implantacji doszło już jakiś czas wcześniej. Anulik, życzę Ci bardzo, żeby mały człowiek rósł dalej zdrowo. Były już tu historie z krwotokami, które nie dawały nadziei, a jednak miały szczęśliwe zakończenia. Niech tak będzie i u Ciebie!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości