Rola położnej we wsparciu kobiety i jej rodziny w obliczu straty ciąży
Witam, 
chciałabym zaprosić Państwa do wypełnienia ankiety, której wyniki będą wykorzystane do napisania pracy magisterskiej. Wierzę,że Państwa głos może mieć wpływ na poprawę jakości opieki osobami po stracie dziecka. Zdaję sobie sprawę, że są to nie łatwe i intymne pytania dlatego tymbardziej doceniam i dziękuję za poświęcony czas. Zachęcam do wypełnienia ankiety pod linkiem:
https://forms.gle/d6G7YBHkmPm4SLHj6
Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Stępień
Odpowiedz
Mam uwagę do pytania dotyczącego okresu od poronienia. Nie jest powiedziane czy liczbę podać w latach czy miesiącach. Jak ktoś wpisze 2 to nie będzie. Wiadomo czy 2 lata czy 2 miesiace.
Odpowiedz
Dziękuję za uwagę. Ankietę skonstruowałam tak, że w tym pytaniu można użyć i cyfr i liter.
Odpowiedz
W 3 pytaniu dotyczącym czasu jaki upłynął od ostatniej straty można podać tylko liczbę.
Odpowiedz
No właśnie Zanecia miałam to napisać. Jak wpisywałem z literami to się na czerwono coś pojawiało.
Odpowiedz
Dziękuję Zanecia i Frania, rzeczywiście tak było choć nie było to moim zamiarem. Dziękuję za cenną uwagę, już poprawione
Odpowiedz
Też mam pytanie - kiedy zajrzysz do Regulaminu?
I życzenie w związku z tym - nie dubluj tematu i nie nagabuj ankietą gdziekolwiek jak leci, bo w innych miejscach Forum albo i tak nie doleci, albo i tak z nich wyleci. Tu zostawiam. (Nie)Pozostałe 4 sztuki odstrzeliłam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości