Zbyt wiele razy [*]
W 2008 roku Poronilam po raz pierwszy, było to dla mnie straszne przeżycie, nie spodziewałam się tego 6 tydzień .
Po roku zaczęliśmy z mężem starania, udało się. Wszystko w porządku do 14 tyg. Dostałam krawien. Okazało się że dzidzi nie bije serduszko.
Załamanie, rozpacz, strach. 
Nie poddalismy się. W 2011 urodził się nasz syn. Zdrowy, piekny.
Niestety nasze małżeństwo się rozpadło. 
Po jakimś czasie poznałam kogoś. 
Bardzo chcieliśmy mieć dziecko, wspólne. 
Ciąża, radość, strach, poronienie. 
O kolejnej ciąży dowiedzieliśmy się w 17 tyg był to 2017 rok, miesiączki miałam regularne, nic nie podejrzewałam. Rutynowa kontrola u lekarza i niespodzianka 17 tydz. Wszystko pięknie do 38 tyg. brak ruchów - szpital - serce nie bije. Poród martwego dziecka SN. Tragedia, brak chęci do życia, ból.
2019, 2 kreski na teście, szczęście i przerażenie, świadomość że nie będzie dobrze. Wizyta 7 tydz wszystko ok, kolejna wizyta 10 tydz, serce nie bije. 
Mam dość. Nikt nie zna przyczyny. Badania genetyczne i na zespół antyfosfolipidowy nic nie wskazały.
Odpowiedz
Moim zdaniem mino braku rozpoznania zespołu antyfosfolipidowego powinnaś mieć włączoną heparynę i aspirynę.
Bardzo Ci współczuję przeżyć, to bardzo trudne do przetrwania,.przytulam Cię mocno....
Odpowiedz
(Sat, 18 Maja 2019, 19:25:13)wizardess napisał(a): Moim zdaniem mino braku rozpoznania zespołu antyfosfolipidowego powinnaś mieć włączoną heparynę i aspirynę.
Bardzo Ci współczuję przeżyć, to bardzo trudne do przetrwania,.przytulam Cię mocno....

Dostałam Acard 75 mg od początku
Odpowiedz
Nadio, tyle Dzieciaczków, których nie można przytulić... bardzo mi przykro, naprawdę.
Odpowiedz
Nadio bardzo mi przykro. Przytulam Cię do serca.
Odpowiedz
Tak bardzo mi przykro...
Odpowiedz
Dziękuję za wsparcie  Heart
Odpowiedz
Ja Cię podziwiam . Poroniłam 6 miesięcy temu i staram
Się o dziecko ale jak by za rok miało nie wyjść to już by mi się odechciało do końca życia i wyjechałabym na 2 koniec świata. Przynajmniej tak teraz myśle.
Odpowiedz
Acard to za mało. Potrzebna heparyna.
Odpowiedz
(Wed, 22 Maja 2019, 14:27:48)wizardess napisał(a): Acard to za mało. Potrzebna heparyna.

Popieram Twoją wypowiedź. Po czterech poronieniach donosiłam kolejną ciążę na tym właśnie zestawie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości