moje córeczki
Dziękuję Scarlet
Odpowiedz
Dla Twoich córeczek [*] [*]
Odpowiedz
Ania85 dziękuję bardzo....
Odpowiedz
To dziś Wasze święto...
Tak strasznie za Wami tesknie, tak bardzo brak Was tutaj.
Pamiętam...
(*) (*)
Odpowiedz
Równo dwa lata temu zobaczyłam Was pierwszy raz... Pokochałam tak mocno...
A teraz.... Tęsknię, kocham, pamiętam, tylko dlaczego inni o Was zapomnieli

(*) (*)
Odpowiedz
Niby dzień jak co dzień, ale nie dla mnie...
Długo się zastawiałam czy cokolwiek pisać, ale czym bliżej tej godz tym bardziej chce...

To dziś Wasze drugie urodzinki...
Tęsknię (*) (*)

I tak strasznie mi przykro że tylko my o Was pamiętamy, że dla innych nie istniejecie...
Odpowiedz
(Thu, 04 Lutego 2021, 22:56:56)Anulik napisał(a): Niby dzień jak co dzień, ale nie dla mnie...
Długo się zastawiałam czy cokolwiek pisać, ale czym bliżej tej godz tym bardziej chce...

To dziś Wasze drugie urodzinki...
Tęsknię (*) (*)

I tak strasznie mi przykro że tylko my o Was pamiętamy, że dla innych nie istniejecie...

Anuilku, wiem jak trudne i bolesne jest to, ze swiat nie pyta, nie pochyla sie nad naszymi Dziećmi, albo jak szybko uznaje je za niebyłe.. Ale nie tu, tu pamietamy - dla Twoich Dziewczynek [*].
Odpowiedz
Witaj,
Właśnie przeczytałam Twój post. Patrząc po dacie to twój koszmar nastąpił w 2019 roku... powiedz jak teraz wygląda Twój świat po tym czasie,czy starałaś się o kolejne dziecko? Piszę do Ciebie bo przeżyłam to samo...w 21 tygodniu ciąży straciłam synka... Może wymienimy kontakt?
Mazuru
Odpowiedz
(Sat, 22 Maja 2021, 11:20:42)Mazuru napisał(a): Witaj,
Właśnie przeczytałam Twój post. Patrząc po dacie to twój koszmar nastąpił w 2019 roku... powiedz jak teraz wygląda Twój świat po tym czasie,czy starałaś się o kolejne dziecko? Piszę do Ciebie bo przeżyłam to samo...w 21 tygodniu ciąży straciłam synka... Może wymienimy kontakt?
Mazuru

Tak, mój koszmar zaczął się  w lutym 2019.
Moje życie dzieli się na czas przed i po stracie, bo to życie, które teraz jest, jest po prostu inne.
Nie mogę tu wszystkiego pisać, ale powinien być w profilu widoczny moj email, jak go nie widać to podaj namiary do siebie, wtedy się odezwie do Ciebie
Odpowiedz
Witaj,
ja cały czas szukam przyczyny...lekarze rozkładają ręce... teraz z badania łożyska wyszło że obfite ropnie zapalne,ale bez danych jaka bakteria to spowodowała. Mój e-mail: mazuru11@interia.pl Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości