czy to bliźniaki?
Kochani, udało się. Po naszej tragedii pojawiła się nadzieja...
Ciąża została potwierdzona, wynik beta HCG z piątku to 37,3. Chcąc jednak upewnić się, czy wszystko gra, powtórzyłam badanie w poniedziałek. Beta powinna się maksymalnie podwoić po 48 godzinach i po kolejnych 48 spodziewałam się wyniku ok 150, a tu... beta 366! Oczywiście lekarz każe czekać na badanie, ale zastanawiam się czy jest nadzieja, że to będą dwa serduszka... Czy możecie macie jakieś porównanie, jak myślicie, jest szansa? Smile
Odpowiedz
Hej, to chyba nie jest tak że maksymalnie może się podwoić, to jest raczej wartość przyrostu minimalna żeby stwierdzić czy ciąża się rozwija, najlepiej poczekać do USG, oczywiście życzę Ci dwóch serduszek :-) gratulacje
Odpowiedz
Nie, maksymalnie, tylko minimalnie, to raz, a dwa - ciąża to nie matematyka Wink szansa na dwa serduszka są, ale raczej nie na podstawie bety Wink
Odpowiedz
Zaskoczyła mnie bardzo ta beta, bo w poprzednich ciążach (ani zdrowej ani tej, która skończyła się tragedią) nie miałam takiego przyrostu. Dziękuję za odpowiedzi, byłam ciekawa czy ktoś może miał podobnie i faktycznie z takiej przyczyny- fajnie przez chwilę pomyśleć że radość mogłaby się podwoić. Ale słusznie, będę cierpliwie czekać do badań.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości