Oliwka tak bardzo tęsknię
Witam.
Piszę tu bo chcę opowiedzieć swoja historie. 19.02.2018 straciłam moją córeczkę Oliwkę. Urodziłam ją w 39 tygodniu,  ciąża była donoszona. Moja córeczka gdy już się urodziła to nie żyła niestety jej serduszko już nie biło. Była to najgorsza chwila w moim życiu. Czekałam na nią dziewięć miesięcy, na moja ukochaną wyczekaną córeczkę. Cała ciążę wszystko było dobrze,serduszko było silne a tu nagle taka wiadomość.  Do końca miałam nadzieję że jak urodzę moją mała kruszynkę to usłyszę jej płacz ale niestety nie usłyszałam.  Patrząc na nią czułam jak ktoś rozywa moje serce na kawałki. Mogłam się z nią pożegnać w szpitalu i przytulić moją córeczkę ale za to teraz nie mogę iść do niej na grób bo ona jest w Polsce a ja w Holandii i strasznie jest mi z tym ciężko.  Myślałam że z biegiem czasu będzie mi lżej ale niestety tak nie jest  z dnia na dzień jest mi coraz ciężej tęsknię za nią bardzo mocno. Każdy powtarza wszystko będzie dobrze będziesz miała jeszcze dzieci, tak będę miała dzieci ale nie da się z dnia na dzień zapomnieć o dziecku które przez dziewięć miesięcy nosi się pod sercem czujesz każdy ruch a gdy je rodzisz nie możesz zabrać go do domu, nie możesz przytulić nic nie możesz zrobić.  Zawszę będę pamiętać o mojej małej córeczce.
Odpowiedz
Tak bardzo, bardzo mi przykro. Niestety nie mam magicznych słów, które złagodzą ból i cierpienie. 
Oddychaj, bądź. To dobre miejsce, tu nie jesteś z tymi przeżyciami sama.
Odpowiedz
Paulino bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.
Daj sobie czas na ułożenie życia na nowo, nie będzie ono takie jak byś chciała, ale niestety nie mamy na to wpływu już teraz
Dużo siły i spokoju Tobie.

Oliwce [']
Odpowiedz
Bardzo przykro. Będę pamiętać o Tobie i Twojej Oliwce.
Proszę, bądź dla siebie bardzo dobra. Niech Cię otaczają życzliwi ludzie w tym trudnym czasie.
Odpowiedz
To okrutne i bardzo przykre co Cie spotkalo.
Mam nadzieje,zd dostajesz duzo wsparcia od rodziny,partnera 
Jesli jestes wierzaca-modlitwa pomaga
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości