Moja maleńka Gabrysia
Córeczko, dziś tak pięknie szumi Ci morze...między drzewami na pomniczek świeci słoneczko. To ciepło było dla nas, zamiast wspólnego spaceru brzegiem morza. Tyle musi mi wystarczyć. Czuwaj nad nami...
Odpowiedz
8 marca...w tamtym roku piekny prezent, poczułam swą córkę, pływajacą jak rybka. Potem już 4 tyg ciszy...ale przecież to był 16 tydz wiec wcześnie, można było czekać. To pewnie wtedy zaplątała się w ten życiodajny sznur...czy to był powód naszego rozstania, nigdy się nie dowiem. Ale jestem wdzięczna za ten jeden ruch małego ciałka, który świadomie poczułam wiedząc, że tak, to moje dziecko.

Gabrysiu moja (*)
Odpowiedz
(*) dla Gabrysi
Odpowiedz
Minął rok... pierwszy rok zmienionego życia, zmienionej definicji miłości. Czasem przychodzi chwila, gdy dzwoni w uszach, a żal ściska serce, ale częściej przychodzą myśli spokojne. Ona jest w naszych sercach, to wiem i to mnie trzyma. Maleńka Gabrysiu (*).
Odpowiedz
Dla Gabrysi (*)
Odpowiedz
Ciri, Aszo dziękuję Wam.
Odpowiedz
Od kilku dni kurczę się w sobie gdy słucham wiadomości, oczy robią się szkliste...bezbronne maleństwo straciło życie doznajac tyle krzywd od własnych rodziców...Może ruszyło mnie to tak bardzo, bo moja córeczka miałaby teraz tyle co ona...a może dlatego,że niedawno bliska mi osoba została również aniołkową mamą... Dziś światełko dla tych trzech duszyczek  (*)(*)(*).
Odpowiedz
Czy to dziś miałabyś roczek królewno...miał być tort dzielony z bratem na pół, tak, już nawet to planowałam, o ja naiwna. Są za to kwiatki, światełko i miejsce w mym sercu, ktore jest tylko dla Ciebie. Moja maleńka córeczko (*).

Czy mam prawo tęsknić za tym życiem, choć przywitałam nowe?
Odpowiedz
Kate, jakoś w tych dniach moje pierwsze dziecko kończyłoby 5 lat. Nadal jest to dla mnie czas szczególny, chociaż już inaczej niż wcześniej.
Masz pełne prawo tęsknić za Gabrysią, to w niczym nie umniejsza Twojej miłości do R.
Przytulam Cię mocno, a dla Gabi urodzinowe światełko do nieba (*)
Odpowiedz
Moi synowie 15.08 kończyliby 11 lat. Światełka dla waszych Dzieci (*)
Odpowiedz
Dziękuję Aszo i wizardess, w takie rocznice chyba jest najtrudniej to sobie w głowie poukładać a tęsknota się wzmaga. Dla Waszych sierpniowych dzieci również światełka (*)(*)(*).  Aszo, niezmiennie w słabszych chwilach towarzyszy mi piosenka, którą się kiedyś podzieliłaś :  https://youtu.be/ivEGzxkayLI .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości