Nie wiem co o tym myśleć
Cześć dziewczyny. Swoja historię opisałam tutaj https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=5225. Od stycznia mialam dosc regularne miesiaczki, cykle 28-33 dni. Jednak w kwietniu powinnam dostac okres 17.04 a do dzis go nie ma. Myślałam ze moze nam sie udalo, zrobilam test ciążowy -negatywny, po kilku dniach kolejny negatywny. Poszlam 25.04 na hcg z krwi wynik <2 wiec tez negatywny. Nie wiem co mam o tym myslec. Chyba ciążę mogę wykluczyc w 100% Sad  Do lekarza bede mogla pójść najwcześniej po majówce. Co o tym myslicie? Moze to tylko jakies zaburzenie i niepotrzebnie panikuje?
Odpowiedz
Klaro, długie cykle mają prawo czasem się zdarzać, tak jak i cykle bezowulacyjne. Więcej stresu, choroba, różne inne czynniki mogą znacznie opóźnić owulację, a tym samym i miesiączkę.
Odpowiedz
(Fri, 27 Kwietnia 2018, 16:11:12)chocolate_puma napisał(a): Klaro, długie cykle mają prawo czasem się zdarzać, tak jak i cykle bezowulacyjne. Więcej stresu, choroba, różne inne czynniki mogą znacznie opóźnić owulację, a tym samym i miesiączkę.

Dziękuje za odpowiedź. To byl pierwszy cykl w ktorym zaczęliśmy się starać, więc mialam nadzieje ze może... Teraz pozostalo czekac na @ i dzialac dalej Smile
Odpowiedz
Klaro, jeśli nie masz dolegliwości to spokojnie poczekaj i po majówce wybierz się do lekarza. Kobiecy organizm rzadko działa jak szwajcarski zegarek i różne rzeczy się zdarzają. Swego czasu miałam bardzo długi cykl, lekarz stwierdził na podstawie usg ze bezowulacyjny a okazało się ze owulacja byla tylko ze ok.  65 dc.
Odpowiedz
(Fri, 27 Kwietnia 2018, 22:41:00)unbeldi1980 napisał(a): Klaro, jeśli nie masz dolegliwości to spokojnie poczekaj i po majówce wybierz się do lekarza. Kobiecy organizm rzadko działa jak szwajcarski zegarek i różne rzeczy się zdarzają. Swego czasu miałam bardzo długi cykl, lekarz stwierdził na podstawie usg ze bezowulacyjny a okazało się ze owulacja byla tylko ze ok.  65 dc.

Dziękuje za odpowiedź, tak tez zrobie i poczekam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości