Wysoki wskaźnik bthcg
Witam kochane kobietki. Mam nadzieję że nie dubluje wątku ale nie znalazłam innego o podobnej tematyce. Jestem po dwóch poronieniach w 6 tyg.oraz po jednej ciąży pozamacicznej. Obecnie jestem znowu w ciąży. Jest to dla mnie niezwykle trudny czas. Zresztą Wy rozumiecie to doskonale. Miesiaczke mialam 8 lutwgo. Mam bardzo nieregularne cykle więc nie wiem kiedy byla owulacja.  Ublagalam mojego lekarza aby mnie przyjął - był to 4 tydz.ciąży. na usg zobaczyłam pecherzyk. To bylo 14 marca. Wcześniej zrobiłam betę najpierw wynik wskazywal 496 a dwa dni pozniej 1018- 12marca. Lekarz prosił abym przyszla 19 marca aby sprawdzić czy pecherzyk rośnie. Na wizycie bylo ok pecherzyk rósł a w srodku pojawilo sie już ciałko. Następna wizytę mam 12 kwietnia. Jeszcze mnóstwo czasu więc dla spokoju ducha zrobiłam betę. Wynik powalił mnie 36943. Wg normy laboratoryjnej jest to 7 tydzień natomiast wg daty ostatniej miesiączki 6 tydz i 2 dzień. Mam mętlik  w głowie. Proszę Was o jakieś  racjonalne wytłumaczenie....
Odpowiedz
Maddusia, taki wynik po tylu dniach jest jak najbardziej ok, a 6+2 to 7. tydzień.  Odpuść sobie juz sprawdzanie betahcg. Życzę Ci spokojnych 33 tygodni Smile

P.S. Beta powinna się do pewnego momentu podwajac co 48 godzin ale potem ten przyrost zwalnia.
Odpowiedz
unbeldi1980 dziękuję,ja z tych które w chwilach stresowych nie myślą..
Odpowiedz
Znam ten ból Wink
Zaparz sobie melisy,  odpal kabarety na YouTube i się relaksuj Wink
Odpowiedz
Chciałabym. Ten przyrost bety mnie powalił. Znalazłam wynik gdy byłam w ciąży z synem. Fakt nie pamiętam który to był tydzień - wydaje mi się że 6. Widnieje na nim ok.5 tys...a tu...jednakże mieści się w granicach 7 tygodnia
Odpowiedz
Maddusia, jest ok, wynikiem się nie martw. teraz najważniejsze to, co na usg Smile
Odpowiedz
Maddusia, staraj się nie stresować wynikiem, choc mam w pamięci jak bardzo stresowałam się wielkimi przyrostami w poprzedniej ciąży. Miałam wizję ciąży zaśniadowej a tu po prostu córka sobie zdrowo rosła. Smile życzę spokojnej ciążySmile
Odpowiedz
Właśnie czytałam o tym zasniadzie. Staram się nie denerwować ale to jest silniejsze ode mnie. Tymbardziej że usg miałam w 5 tygodniu. Więc było jeszcze bardzo wcześnie. To czekanie jest straszne- a ja nie jestem do tego stworzona. Chciałabym już wiedzieć.
Odpowiedz
A nie możesz dla spokoju umówić się na wizytę wcześniej? Nawet do innego lekarza byle Cie uspokoił bo może w macicy już mruga serduszko
Odpowiedz
Niestety przed okresem świątecznym dostać sie do jakiegoś lekarza graniczy z cudem. Nie mamy poradni ginekologicznej przy szpitalu. Na wizytę trzeba czekaczekać ok 2tyg. Dla mnie to jakaś abstrakcja.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości