Przykro mi serce nie bije......
Mamy juz 5 letnie dziecko.z zajściem w ciążę jak i z sama ciaza nie bylo zadnych problemów. W zeszlym roku podjęliśmy decyzję o powiększeniu rodziny. Starania trwały 8 miesięcy. Pewnego styczniowego dnia zrobilam test ciazowy. Łzy szczęścia Bo na tescie dwie kreski. Szczęściem podzieliłam sie z mężem. Kilka dni później wizyta u lekarza. Niestety usg nic nie wykazało. Dostałam skierowanie na krew. Wyniki pomyslne wczesna ciaza 4tydzien. Znowu banan na twarzy. Pare dni poxniej krwawienie. Tysiące złych mysli w głowie.lekarz przepisał tab. Na podtrzymanie ciąży. Krwawienie ustalo natomiast pojawiły się wymioty. Ale to normalny objawy ciąży. Kolejna wizyta u lekarza w 7 tyg lekarz stwierdzil prawidlowo rozwijającą się ciążę. Serduszko naszego maleństwa biło. To było piękne. Znowu radość znowu lzy szczescia. Kolejna wizyta u lekarza była koszmarem. Mial byc 12 tydzień. Jednak wwbadaniu okazało się ze serduszko nie bije już od tygodnia. Wyszłam z gabinetu z rykiem. Nie bylam wstanie zadzwonic do meza. Jak by mnie ktoś nacpal ogluszyl. Świat przestal istnieć.iNie pamietam drogi do domu. Odebrałam dziecko z przedszkola. W domu szloch. Nie potrafilam opanować emocji. Nastepnego dnia zglosulam sie na oddział. Zaaplikowanie tabletek i czekanie. Kiedy się zacznie. Po 12 godzinach zaczęło się. To moja najtragiczniejsza noc w życiu. Ilości krwi i obraz pojemnika do którego miałam zbierać nasza kruszyneczke tragiczny. Rozne myśli w glowie miałam. Nawet nie potrafię opisac slowami stanu emocjonalnego. Kochałam i kocham tą mala istotę która przez tyle tygodni była w moim brzuszku. Nie moge się pogodzić z z tym ze nigdy nie przytulę jej i nie zobaczę. Dla mnie to jak smierc bliskiej osoby która znaliśmy.wiele lat. Poronienie nawet w 11tyg to śmierć dziecka...... Nigdy nie zapomnę naszej malutkiej kruszynecKi. Dobijajac słowa ludzi które jeszcze bardziej mnie dolowaly - wszystko będzie dobrze. Wielkie G...... Bo fizycznie będzie dobrze ale w psychice ślad pozostaje do końca życia. I tu nigdy nie będzie dobrze. Czas leczy rany ale tylko w pewnym stopniu.
Odpowiedz
Mamo13 poronienie to jest smiersc bliskiej osoby. Bardzo ci wspolczuje
Odpowiedz
Bardzo Ci współczuje.
Poroniłam 15 stycznia, nie mogę dojść do siebie.
Od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić do psychologa. Może też o tym pomyśl?

Bądź silna.
Odpowiedz
(Sun, 04 Marca 2018, 20:09:41)ani1234 napisał(a): Bądź silna.

Ani, proszę, byś powstrzymała się u nas przed wypowiadaniem tego typu rad i nakazów. Ku rozwadze, byś rozumiała przyczyny i motywy mojego sprzeciwu - polecam Ci przeczytanie tego posta:
https://www.poronienie.pl/forum/showthre...#pid314948
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości