Jestem juz po ...
Chciałabym podziękować Wam a szczególnie Adze za wsparcie i ciepłe słowa przed poronieniemSmile)
Mam już za sobą zabieg i wywołanie poronienia. Przyznam że nie było tak źle, właściwie można się było obyć bez leków przciwbólowych. Kilka godzin po zabiegu byłam już w domku i na razie czuję się dobrze.Teraz czekam na wynik histopatologi i w zależności od niego albo będziemy się starać ponownie albo poprzestaniemy na jednym dziecku.
Pozdrawiam serdecznie
Aga
Odpowiedz
Aga ,cieszę się ,ze dobrze się czujesz i jesteś tu z nami .Trzymaj się cieplutko ,zyczę Ci szybkiego wyjścia na prostą ,bez psychicznych dołów.
Odpowiedz
aga dobrze ze wszytko jest ok zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia no pozniej dolaczenia ponownie do ciezarowekSmileSmiletrzymaj sie cieplutko-i nie trac nadzieji!
Odpowiedz
Dużo sił Aga Ci życzę i spokoju vv sercu. Przytulam Cię mocno i pamiętaj, że zavvsze tu jesteśmy. Ściskam Cię mocno
Odpowiedz
Dziękuję Wam serdecznieSmile)
Fizycznie czuję się b.dobrze. Psychicznie też całkiem nieźle, tym bardziej że to był dopiero początek ciąży i nie zdążyłam nawiązać więzi z dzieckiem. Cóż tak widocznie miało być. Gorsze chwile mam właściwie gdy dowiaduję się o narodzinach dzieci u znajomych i tylko wtedy ale to minieSmile)
Pozdrawiam Was ciepło i życzę obyśmy zostały szczęśliwymi mamusiami
Agnieszka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości