Seks po łyżeczkowaniu
Dziewczyny kiedy pierwszy raz uprawiałyście seks po zabiegu? Szczerze powiem, że nikt ze mną nie rozmawiał na temat zaleceń .... 
Ja niestety po kilku dniach się zapomniałam i teraz obawiam się czy nie będę miała dodatkowych dolegliwości. 
Dziękuję za każdą odpowiedź.
Odpowiedz
Lekarze w szpitalu zalecali mi co najmniej 2 tygodniową abstynencje od współżycia a najlepiej byłoby wstrzymać się do miesiączki-tak byłam informowana po zabiegu. Jest to dość istotne żeby stosować się do zaleceń bo może dojść do infekcji. Zabroniona jest także kąpiel w wannie tylko branie prysznicu. Lekarze powinni poinformować Cię o zleceniach. ..
Odpowiedz
Niestety jedyne co dostałam po zabiegu to wypis i receptę od położnej, żaden lekarz ze mną nie rozmawiał, podejście mieli raczej olewające a ja wtedy marzyłam tylko o tym aby stamtąd wyjść. Nawet nie powiedziano mi, że recepta jest na antybiotyk.
Odpowiedz
Przykro mi, że tak Cię potraktowali Sad Faktycznie, zalecenia to poczekać do pierwszej miesiączki. No teraz już nic nie zrobisz, wstrzymaj się z następnym stosunkiem po prostu. Sama macica goi się podobno 4-6 tygodni, a zalecają przerwę we współżyciu chyba głównie dlatego, że u jednej kobiety goi się tak, u drugiej tak i jakoś to uśredniają, żeby mieć pewność, że wszystko się zagoiło. Jak się czujesz? Jak odczuwasz jakiś dyskomfort, to może idź do lekarza, choćby prywatnie, skoro państwowo wyszło jak wyszło.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości