Prośba o pomoc
#1
Szanowni Państwo,

wraz z Akademią Pedagogiki Specjalnej w Warszawie poszukuję kobiet i mężczyzn do badania naukowego dotyczącego rodziców dzieci z chorobą genetyczną lub wadami wrodzonymi.
Poszukujemy matek i ojców dzieci, u których nieprawidłowości rozwojowe stwierdzono już podczas badań prenatalnych, a od czasu porodu nie minęło więcej niż 3 lata.

Badanie będzie polegało na jednym lub dwóch spotkaniach oraz swobodnych rozmowach na temat doświadczeń związanych z macierzyństwem i ojcostwem, oczekiwaniem i narodzinami dziecka. Będzie to luźna rozmowa, która ma na celu opracowanie potrzeb i aktualnej sytuacji oraz pomocy jakiej potrzebują a jaką otrzymują rodzice w tak trudnej dla nich sytuacji.

Termin oraz miejsce spotkania zostanie dostosowane do Państwa możliwości. Do badania zapraszamy kobiety i mężczyzn z całej Polski, zarówno pojedynczo, jak i w parach. Zapewniamy pełną anonimowość i możliwość wycofania się z badania w każdym momencie.Drodzy Państwo bardzo proszę o pomoc, chciałabym opowiedzieć sytuację rodziców i ewentualnej potrzeby.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres e-mail: zalewska.aps@gmail.com, dzwoniąc pod numer 669 454 401
Więcej informacji o mnie znajduje się na stronie www.pracowniablue.prv.pl
Paulina
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości