Święty Stanisław Papczyński - nowenna
Pragnę polecić modlitwę - nowennę, która trwa 9 dni za wstawiennictwem Św. S Papczyńskiego.  Nowenna jest dostępna w internecie.
Jest to święty, który wspiera niepłodne małżeństwa obdarowując je potomstwem a także ratuje trudne ciąże, którym grozi obumarcie (poronienie).
Można także nabyć film w którym przedstawione są cuda za jego wstawiennictwem pt: Ocalony – ocala, gdzie przedstawione są cuda które spotkały ludzi którzy modląc się do Św Stanisława doczekali się upragnionego potomstwa. Modlitwa działa
Ja osobiście jestem przykładem takiego cudu. Po kilku poronieniach, wkrótce po odmawianiu nowenny, udziału we mszy św i spowiedzi poczęło się nasze upragnione dziecko. Jestem w zdrowej ciąży (obecnie 30 tydz). Wiara i gorliwa modlitwa do Św Stanisława pozwoliła nam przetrwać każdy dzień ciąży i strach o życie pod moim sercem.... Po tym co przeszłam przez kilka lat gdy się staraliśmy o dziecko (straty ciąż, poronienia, obumarcia), wraz z mężem jesteśmy pewni, że to prawdziwy cud za sprawą Św S Papczyńskiego.
Co miesiąc odwiedzam grób Św Stanisława w Górze Kalwarii pod Wawą, gdzie także można doświadczyć niesamowitej atmosfery i wysłuchać innych którzy doświadczyli cudownych spraw.Msze o uzdrowienie odbywają się tam w każdą 1 sobotę miesiąca o godz 19.00.
Jestem w zdrowej ciąży (obecnie 30 tydz). Do dziś jest to dla mnie szokiem. [...]
[To jest niesamowite – wiem, ale naprawdę możliwe. Zachęcam: UWIERZ. Heart
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości