Prolaktyna
Witam czy mógłby się ktoś wypowiedzieć.Otóż robiłam miesiąc temu badanie na proaktyne dokładnie 16.09.br wynik 486,20 dodam ze jak miałam  zlecone miesiąć po poronieniu to wynosiła 593,00.Pokazałam ostatni wynik z 16,09 endokrynologowi ,stwierdził żę jest ok z kolei ginekolok zlecił zrobić test MTC .Wczoraj zrobiłam ten test dziś odebrałam wyniki i jestem w szoku Prolaktyna 1050,00 mIU/l ( norma laboratorium 72,00-511) Prolaktyna po 60 min >10000 mIU/l ,prolaktyna po 120 min 4847,00 mIU/l Robiłam też progesteron wynik 20,52 ng/ml.Badania robiłam 23dc .Do lekarza idę w czwartek .Dodam żę kochaliśmy się z mężem tydz temu w dniach około owulacyjnych ,gdyż miałam usg robione i lekarz stwierdził ze owulacja była kilka dni  wcześniej i według mnie mogło to być akurat w tym czasie .Od kilku dni bolą mnie piersi a do okresu mam jeszcze troche czasu dgyż moje cykle są długie tzn 31-33 dni .Bardzo się martwię tą prolaktyną bo jest strasznie wysoka ale czy gdybym była w ciąży to możę się aż tak dużo podnieść .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości