Msze w intencji dzieci utraconych i ich rodziców
#1
Opole

http://dr.opole.pl/dzien-dziecka-utrconego-2016/

Cytat:Jednocześnie informujemy, iż raz w miesiącu, najczęściej jest to trzeci czwartek miesiąca, w kaplicy Domu Matki i Dziecka w Opolu, celebrowana jest Msza Święta w intencji wszystkich dzieci utraconych i ich rodziców.
#2
Szczecinek

http://www.radioplus.pl/polecamy-lokalne...szczecinku

Cytat:W kościele Mariackim w Szczecinku w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18.00 sprawowana jest Msza św. w intencji rodziców po stracie dziecka.
#3
Piła

http://www.radioplus.pl/polecamy-lokalne...szczecinku

Cytat:W Pile w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12.00 w kościele pw. św. Józefa Msza św. w intencji rodziców po stracie dziecka.
#4
Koszalin

http://www.radioplus.pl/polecamy-lokalne...szczecinku

Cytat:W Koszalinie Msza św. w tej intencji sprawowana jest w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 18.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (oo. franciszkanów).
#5
Lublin

http://rodzicepostracie.lublin.pl/

Cytat:Nastąpiła zmiana miejsca obchodów Dnia Dziecka Utraconego oraz comiesięcznych Mszy w pierwsze soboty miesiąca. Od tego roku będziemy się wspólnie modlić w kościele p.w. bł. Piotra Jerzego Frassatiego przy ul. Skierki 12 (LSM).
Kościół mieści się w środku osiedla i znalezienie miejsca parkingowego może być utrudnione, dlatego zachęcamy do nieco wcześniejszego przybycia.

Auto można zaparkować:

na niewielkim parkingu przy kościele (wjazd od ul. Wileńskiej; korzystając z GPS najlepiej wpisać adres „ul. Wileńska 15„)
przy ulicy Skierki
przy ulicy Wileńskiej
w okolicach sklepu Leclerc

Cytat:Msza Św. dla Rodziców Dzieci Utraconych
Zapraszamy na Msze Św. w intencji Rodziców Dzieci Utraconych oraz wspólne spotkania po nich w pierwsze soboty miesiąca (listopad-czerwiec), o godz. 15.00, w Kościele pw. Św. Ducha, ul. Krakowskie Przedmieście 1, Lublin.
Najbliższa Msza św: 4 listopada 2017 r.
#6
Warszawa

http://www.sluzew.dominikanie.pl/rodzice...traconego/

Klasztor oo. Dominikanów
ul. Dominikańska 2
Służew

Cytat:Terminy spotkań
Od listopada do czerwca - w drugi piątek miesiąca, o 17.30, w kaplicy klasztoru

Cytat:Spotkania grupy wsparcia - od października do czerwca. Rozpoczynają się wspólnie przygotowaną Mszą świętą za zmarłe dzieci i ich rodziców, celebrowaną w kaplicy klasztoru dominikanów (wejście przez furtę klasztoru). Po Mszy - spotkanie, polegające na dzieleniu się doświadczeniami rodziców po stracie, znajdujących się na różnych etapach żałoby i w różnej sytuacji życiowej. Charakter spotkania w dużej mierze zależy od uczestników. Na te spotkania są zaproszone też osoby niewierzące lub przeżywające kryzys wiary.
#7
Sulów

http://rodzicepostracie.lublin.pl/poswie...lubelskie/

Cytat:W Sulowie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca będzie się odbywała również modlitwa w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci.
#8
Gietrzwałd

https://archwarmia.pl/wydarzenia/dzien-d...traconego/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości