ogólnopolski strajk kobiet w walce o nasze prawa
Cześć! Dawno mnie tu nie było, moja strata miała miejsce w 2008 roku, co nie znaczy, że odeszła w zapomnienie. Dlatego strasznie dotyka mnie to, co dzieje się teraz w Polsce. Czy wyobrażacie sobie, że po tak bolesnym doświadczeniu jakim jest strata dziecka, będziecie przesłuchiwane przez prokuratora??? Że będziecie podejrzane o "zabójstwo prenatalne"??? Mnie się to nie mieści w głowie, jest mi niedobrze, gdy o tym myślę. A tak właśnie będzie, jeśli rząd przyjmie uchwałę o całkowitym zakazie aborcji, który został już skierowany do prac w komisjach!
Oczywiście, że nie jestem za aborcją. Ale kobieta po poronieniu zasługuje na pomoc i opiekę, a nie więzienie!!!
Naprawdę boję się tego, co będzie, gdy ta uchwała zostanie przyjęta. Dlatego postanowiłam tu napisać. Może chciałybyście się przyłączyć do protestów? Ogólnopolski strajk kobiet jest planowany na 3 października. Jeśli Ktoś byłby zainteresowany (faceci też!), to odsyłam na Facebooka, wszystko jest tam szczegółowo opisane. Nie dajmy się! Walczmy o nasze podstawowe prawa! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości