PROM a strata maluszka :(
Dziękuję,dziś powinien być jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu a jest zupełnie odwrotnieSadBałam się tego dnia okropnie i słusznie, trudno sobie poradzić z natłokiem myśli jakby było gdyby i dlaczego.....
Odpowiedz
Jak sie dzis czujesz Talka?

ja sie tez boje tego dnia bardzo.. to juz za 3 tygodnie..
Odpowiedz
Jest troszkę lepiej ale wciąż mocno boliSad Za świeże ranySad Dasz radę,trzymam kciuki :*
Odpowiedz
Witam,
Dziewczyny kazdej z Was której przytrafila się tragedia związana ze śmiercią Maluszka strasznie współczuję...
I mnie to niestety spotkalo ponad tydzień temu... W 20 tc w ciągu doslownie chwili odeszły mi wszystkie wody plodowe, na nastepny dzien musialam urodzić Córeczkę, najgorsze dwa dni w moim życiuSad

Natalko, czy poznalas przyczynę PROMu? I czy udało Ci się zajść w następną ciążę? My chcemy zacząć starania od razu jak dostaniemy zielone światło od lekarza, choć ogromnie się boję, ze sytuacja może sie powtórzyć. Dlatego szukam informacji o podobnych przypadkach...

Pozdrawiam
Odpowiedz
(Fri, 19 Stycznia 2018, 17:52:23)cotton91 napisał(a): Witam,
Dziewczyny kazdej z Was której przytrafila się tragedia związana ze śmiercią Maluszka strasznie współczuję...
I mnie to niestety spotkalo ponad tydzień temu... W 20 tc w ciągu doslownie chwili odeszły mi wszystkie wody plodowe, na nastepny dzien musialam urodzić Córeczkę, najgorsze dwa dni w moim życiuSad

Natalko, czy poznalas przyczynę PROMu? I czy udało Ci się zajść w następną ciążę? My chcemy zacząć starania od razu jak dostaniemy zielone światło od lekarza, choć ogromnie się boję, ze sytuacja może sie powtórzyć. Dlatego szukam informacji o podobnych przypadkach...

Pozdrawiam

Witam...ja w kwietniu straciłam córkę 25/26tc. nie wiadomo dlaczego, ponoć owinięcie pępowiną. Też chciałam od razu się starać o kolejne dziecko,ale lekarz powiedział, abym poczekała z rok. Aby czas żałoby minął. Na przestrzeni tego czasu, miał doktor rację. Jeszcze jest mi ciężko, ogarniają mnie lęki, chodzę na terapie. Teraz dopiero rozważam zajście w ciążę po 9 miesiącach, ale nie jestem jeszcze do tego pewna.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości