Poronienie samoistne bez zabiegu
Witajcie, poronilam samoistnie 5 dni temu w 6 tc. Nie mialam zabiegu. A teraz dosyc mocno krwawie i boli mnie podbrzusze. Mam skurcze. Takie jak przy moim poronieniu tylko lzejsze. Czy to normalne, bo boje sie ze organizm nie oczyscil sie sam z mojej ciazy i beda jakies komplikacje. Pomozcie mi to lepiej zrozumiec. Z gory dziekuje!
Odpowiedz
Możliwe, że wciąż się oczyszczasz... 5 dni to nie jest tak dużo. Bóle/krwawienia możesz mieć dość długo po poronieniu ale w każdym razie powinien Cię obejrzeć lekarz, sprawdzić na USG czy wszystko się oczyściło czy też potrzebne będzie łyżeczkowanie. Tylko ginekolog może Ci powiedzieć czy jest wszystko w porządku... Nawet jeśli by nic nie bolało myślę, że wizyta jest niezbędna po poronieniu.
Odpowiedz
Cześć,
ja miałam poronienie farmakologiczne w 8tc i krwawiłam przez 3 tygodnie bardzo obficie [nie ciągle, ale z przerwami]. Potem po tygodniu musiałam iść na zabieg ale dlatego że miałam polipa. Więc miesiąc po poronieniu miałam usg, pewnie też będziesz miała - jeśli się wybierzesz do lekarza i on będzie widział czy się oczyściło.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości