bardzo niski wynik beta HCG - znowu :(
witajcie, 
jestem po dwóch stratach, 
teraz staramy się już bardzo długo, bo ponad rok ponownie (ze wspomagaczami), w obecnym, stymulowanym i monitorowanym cyklu - zaskoczyło, 3 testy ciążowe - 2 krecha bledziutka, zrobiłam wczoraj betę (czyli w 31 dniu cyklu) - wyniki to 33mlU/ml - niby w normie się mieści ale bardzi blisko dolnej granicy, w poprzedniej ciązy miała 50mlU.ml i skończyło się źle Sad
czy którejś z was się udało przy tak niskiej becie w tym dniu cyklu, chyba powinna być wyższa Sad
wiem że najlepiej powtórzyć po 48h, ale straciłam wiarę Sad
niebieskie niebo a w którym dniu była owulacja ?
Myślę że najpewniej jest powtórzyć badanie, niską betą bym się jeszcze nie martwiła tylko niskim przyrostem, więc postaraj się spokojnie poczekać i jutro powtórzyć badanie.
12 dc było jeszcze przed (i to obiecujące dwa pęcherzyki) a 16 dc już po, nic się nie przesunęło.... Sad

i jeszcze na początku dopadło mnie przeziębienie, tak jak wcześniej dwa razy, zawsze na początku coś porzyciągam do siebie.... jakąś infekcję.. ech
niebieskie - niebo to powtórz jutro i będziesz wiedzieć .. mocno trzymam kciuki :*
badania powtórzone, tylko niestety inne laboratorium, ale i tak nic dobrego to nie wróży chyba Sad
to pierwsze - wtorek 33 mlU/ml w normach jest: 3-4 tydz 16-156
a dziś - czwartek 77,14 mlU/ml norma: 1-10 tydzień 202-231000

niestety.... po raz trzeci Sad
Niebieskie-niebo, nadzieja zawsze umiera ostatnia....
Kiedy idziesz do lekarza?
Radziłabym powtórzyć badanie jeszcze raz, bo beta rośnie i to ładnie.
Dzwoniłam do lekarza, na razie wizyta nie jest konieczna (od soboty biorę duphaston, encorton, clexane) więc więcej i on nie poradzi, bety niestety nie podrasuję Sad kazał czekać i powtórzyć badanie.
Dziękuję Wam za pocieszenie, przydaje się :* powtórzę bete pewnie w poniedziałek, o ile nic złego się nie wydarzy...
tak próbuję mieć do tego dystans, ale się nie da... tak bym chciała żeby w końcu się udało i nie było tych stresów ciągłych. jak ja zazdroszczę tych bezproblemowych ciąży...
beta rośnie, to fakt, tylko taka pycia/ A te normy w setkach, tysiącach mnie przerażają, toż to ja się w nich nie mieszczę nawet Sad
Powtorzysz bete w pon. Staraj się nie myśleć o najgorszym przez weekend. Oby było dobrze.
dziękuję Paulinko, ciężko będzie nie myśleć... wiecie same jak jest, przewrażliwienie na maxa. ciągle sprawdzam czy piersi nadal bolą, latam do łazienki czy nic się nie zaczyna, jak jakaś nawiedzona :/
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi sie ze przyrost jest ok .. spokojnie powtorz w pon najlepiej w tym samym labie.. mocno trzymam kciuki
Trzymam kciuki. Może Twoje maleństwo się leni :p Oby beta w pon była odpowiednio wysoka. Rób coś fajnego w ten weekend. Zajmij czymś myśli. Smile
Niebieskie niebo, beta może niska ale wzrost zacny. Trzymam kciuki żeby było ok.

P.S. Mój brat zawsze źartuje, źe normy są dla mięczaków Wink
Dziękuję Wam za otuchę, muszę dotrwać jakoś do poniedziałku, trzymajcie kciuki....
Przypominam, ze to dział merytoryczny. Ty, Niebieskie-niebo już jesteś w ciąży, niezależnie od tego jak się teraz skończy, masz kolejne dziecko. Dlatego proponuje Ci przeniesienie się na wątek miesięczny. Watki te znajdują sie w dziale rozmowy, o dostęp musisz poprosić Administratora.
Beta z wczoraj 367,65 mlU/ml jest więc nadzieja.
Przepraszam jeśli to nie to miejsce na forum, ale myslalam ze beta to temat merytoryczny.
Nie napalam się jeszcze ale cicho mam nadzieje że się uda.
Nie ma nic merytorycznego w Twojej nadziei, rozpaczy, w życzeniach, trzymaniu kciuków, a podciąganie na sile Twoich wyników do kwestii merytorycznych...wybacz, przemilczę.
Żeby Twoje dziecko zaistniało tu na Forum tam, gdzie jego miejsce, czyli na wątku miesięcznym razem z innymi dZiecmi,ten temat zamykam. Nie wszystkie dzieci z tych wątków żyją- uprzedzę Twoje ewentualne wątpliwości.

jeszcze raz -Twoje Dziecko, a nie jakaś tam beta.daj Twojemu Dziecko to, co świat nam czasem odbiera, prawo do uważania Go za człowieka od początku, nawet od zle przyrastającej bety.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości