Straciliśmy dzidziusia
Brakuje mi Ciebie, tęsknię, myślę...nie zapomnę nigdy.
Tata
Odpowiedz
Cały czas pamiętam o Tobie mój Aniołku...bardzo Cię kocham Ty wiesz...
Odpowiedz
Pamiętam Aniołku...miałbyś dzisiaj roczek. Kocham Cie i dziękuję za opiekę nad bratem...
Odpowiedz
Tęsknię, pamiętam Aniołku...
Słodko-gorzkie...życie...moje serce bije dla Twojego brata, nigdy nie zapomnę o Tobie. Kocham Was nad życie.
Odpowiedz
Kocham Cię moje Maleństwo bardzo mocno, mimo tych wszystkich myśli w głowie, które czasami mnie nachodzą...wiesz, że potrzebuję Twojej pomocy, Twojej opieki, to wszystko brzmi pokrętnie, ale Ty wiesz...kiedyś opowiem o Tobie bratu, ale jeszcze nie teraz...
Tata Cię kocha [']
Odpowiedz
Za miesiąc miną 2 lata jak Cię straciłem Aniołku. 2 lata od słów Mamy po przebudzeniu "nie ma go już z nami", wtedy wewnętrznie pękłem. Kocham Cię. Twój brat jest coraz większym łobuziakiem, kiedyś mu o Tobie opowiem.
Tata Cię kocha[']

Dlaczego nikt nigdy o Tobie nie mówi?? Czy nikt już nie pamięta, że byłeś?? Nikt nie pamięta mojego cierpienia?? A ja czasami chciałbym o Tobie porozmawiać Skarbie.
Odpowiedz
Za tydzień miną równo dwa lata od najgorszych słów jakie usłyszałem, że Twoje serduszko przestało bić. Nigdy nie zapomnę o Tobie. Tata Cię kocha.
Odpowiedz
jeszcze 3 dni i kolejny 17 marca...2 lata temu, najgorszy dzień mojego życia. Twoje serduszko już nie biło, a my razem z Twoja mamą płakaliśmy, nigdy tego nie zapomnę. Pamiętaj Skarbie, że Tata Cie kocha.
Odpowiedz
Jutro miną równo dwa lata...wtedy straciliśmy Cię Aniołku, ale ani na moment nie zapomnieliśmy. Kocham Cię. Tata
Odpowiedz
Aniołku to już równo dwa lata jak Cię straciłem a pamiętam każdą chwilę tamtego przeklętego dnia. Tęsknię i bardzo Cię kocham. Dla Ciebie Skarbie[']
Odpowiedz
Dla Waszego Aniołka (*) czas tak szybko leci... pędzą wraz z nim uczucia. wspomnienia, ból i cierpienie...Pamięć o Nim niech nigdy nie ustanie...
Odpowiedz
Kolejny marzec, kolejny cios, kolejne poronienie, czwarte...Aniołku opiekuj się rodzicami i przede wszystkim Bratem, tym tu na ziemi. Za co??? Ile jeszcze muszę znieść??
['] Kocham.
Odpowiedz
Tak mi przykro... (*)
Odpowiedz
Mar, i mi przykro.
Odpowiedz
Bardzo mi przykro!
Odpowiedz
Bardzo mi przykro...
Odpowiedz
Czy jestem złym ojcem, że tak rzadko ostatnio rozmawiamy?? Ale ja pamiętam cały czas, kocham Cię cały czas. Wiem, że przelałem całą swoją miłość na Twojego brata ale nie umiem inaczej...Tęsknię Maluszku, miałbyś już prawie 2 latka...
Odpowiedz
Skarbie 3 lata temu Cię straciłem...ale ja wciąż pamiętam i kocham Cię tak samo mocno...opiekuj sie nami i swoimi braćmi..
Tata Cię kocha[']
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości