Straciliśmy dzidziusia
mar dużo spokoju Tobie życzę ...Aniołku [*]
Odpowiedz
Oddałbym wszystko żeby móc Cie zobaczyć choć przez chwilę
Odpowiedz
Mar jesteś chyba jedynym mężczyzną na tym forum. Dobrze wiedzieć, że są tacy ojcowie jak Ty. Dobrze, że piszesz o swoich uczuciach. Boże.. jak ja Cię rozumiem. (*) dla Twojej córci.
Odpowiedz
(Mon, 30 Maja 2016, 09:40:37)Karolka napisał(a): Mar jesteś chyba jedynym mężczyzną na tym forum.

Nie jest. Wink
Odpowiedz
Za każdym razem kiedy przejedżam koło szpitala, w którym pożegnałem mojego Aniołka czuję jakby w gardle utknęła mi garść szpilek...nie wiem, czy kiedykolwiek będzie mi dane poczuć jak to jest być tatą, szczerze to tracę na to nadzieję. Wiem na pewno, że zawsze będę pamietał o Tobie mój Skarbie...i nie wiem dlacego ale bardzo boję się przyszłości...
Odpowiedz
Przepraszam jeśli piszę nieskładnie i chaotycznie ale nie potrafię czasami ogarnąć tego natłoku myśli
Odpowiedz
Mar - zbadałeś nasienie? Twoja partnerka robiła jakieś badania?
Odpowiedz
Mar bardzo mi przykro, a jednocześnie podziwiam Cię, że potrafisz przyznać się do swoich uczuć i o nic mówić, nie każdy mężczyzna jest w stanie to zrobić.
Odpowiedz
(Mon, 30 Maja 2016, 19:44:56)PiBi napisał(a): Mar - zbadałeś nasienie? Twoja partnerka robiła jakieś badania?

Tak zrobiłem i wynik był bardzo dobry...PiBi zrobiliśmy chyba wszystkie możliwe badania i wszystkie wyniki są wręcz idealne...to oczywiście bardzo dobra wiadomość.
Odpowiedz
Myślę, że słowo "chyba" jest tutaj kluczowe. Rozumiem, że badania genetyczne zarodka też?
Tak, to co piszesz to dobra wiadomość. Nie wiem, dlaczego w takim razie tracisz nadzieję?
Odpowiedz
Właśnie genetycznych zarodka niestety nie...byliśmy w zbyt wielkim szoku żeby wtedy o tym mysleć, teraz wiem ,że to było wielkie niedopatrzenieSad
Czemu tracę nadzieję....sam nie wiem, może dlatego, że juz trzy razy to przechodziłem a życie jakoś nigdy mnie nie rozpieszczało...bo niby czemu teraz miałoby być dobrze...a może po prostu to mechanizm obronny??? może jesli nie nastawie sie pozytywnie to w końcu los się do mnie usmiechnie???
Odpowiedz
To dobre nastawienia - trzeba byc przygotowanym, ze wydarzy sie jak najgorzej ale miec iskierke nadziei, ze wydarzy sie dobrze. Tej iskierki nieustannie zycze.
Odpowiedz
Mar, to 3 poronienie jest związane z jedną partnerką? Badaliście nasienie pod kątem bakterii? Narzeczona miała szczegółowe badania macicy? Robiliscie NK? MRL? W ciąży były jakieś leki?
Odpowiedz
PiBi badanie nasienia pod kątem bakterii robiłem i było ok, badanie macicy też ok. Badania NK i MRL nie mieliśmu zleconego więc nie robiliśmy. W ciąży było Clexane i Duphaston.
Odpowiedz
Trzecie było z inną partnerką.
Odpowiedz
Corday dzięki, w głebi duszy tak naprawdę ta iskierka wciąż jest...choć mocno ukryta
Odpowiedz
Mar, hmmm.... przepraszam, że zadaję Ci tak intymne pytania..... może dobrze byłoby się przyjrzeć Twojej genetyce, zrobić kariotyp, skoro żołnierzyki są w normie. Co było wskazaniem do clexane? A MRL i NK też warto zrobić, dużo różnych badań można, czasem nie dojdzie się przyczyny, bo istnieje też coś takiego, jak niepłodność idiopatyczna.
W każdym razie - nadzieja umiera ostatnia i jeszcze jest szansa na żywe dziecko. Ono będzie inne niż pozostałe, nie zastąpi ich, ale.... będzie.
Odpowiedz
PiBi nie ma za co przepraszać, każda wskazówka jest na wagę złota...a co do genetyki to robiliśmy kariotyp i wynik jest jak najbardziej dobry...clexane było ze względu na krwiaka w macicy.
Co do nadziei to cały czas mimo przeciwności ją mam choć powoli gaśnie ... i wiem, że moich Aniołków nie zastąpi ale i tak z utęsknieniem na nie czekam...
Odpowiedz
Mar a twoja partnerka? To bylo wasze wspolne dziecko. Nie chce z toba o nim rozmawiac? nas rodzicow po stracie otoczenie czesto odrzuca, bagatelizuje.mysle ze przez strach. Wchodzac w nasze cierpienie w pewnym sensie musieliby poczuc sie troche jak my, wziac za nas odpowiedzialnosc. A na takie cos malo kogo stac. My choc nie zastapimy ci realnego otoczenia to zawsze bedziemy jesli bedziesz chcial mowic.
Odpowiedz
Frania dziękuję bardzo...Sam do końca tego nie rozumiem ale to że mogę tu z Wami rozmawiać bardzo mi pomaga. Moja narzeczona też bardzo to przeżywa...tak samo mocno jak ja i jest jej ciężko, rozmawiamy o tym ale momentami kiedy widzę że jest jej lżej trzymam pewne rzeczy wewnątrz siebie.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Aniołku....kocham
Odpowiedz
Jak juz pisałem wcześniej życie mnie nie rozpieszcza...kolejne ciosy spadaja na moją głowę...póki co nie chcę o tym pisać, ale zaczynam tracić nadzieję, że cokolwiek dobrego mnie jeszcze w życiu spotka...
Odpowiedz
Zrobcie komorki NK - wtedy podaje sie encorton kiedy ich poziom jest za wysoki. U mnie doszly jeszcze p/c Ana ale na stedydach dociagnelam.
Odpowiedz
Tęsknię...tak bardzo tęsknię...czas mija, ale tęsknota ani trochę, nie ma dnia, godziny żebym nie myślał o Tobie Skarbie...kocham Cię...
Odpowiedz
Za tydzień Dzień Ojca...Aniołku tak bardzo chciałbym usłyszeć kiedyś od Ciebie słowa "tato" i choć wiem, że to nierealne to czuję sie Twoim tatą...niestety nie mogę świętować tego dnia ale może przyjdziesz do mnie w snach...chciałbym przespać ten dzień
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości