Oliwka Kochany Aniołek
(*) Kocham i tęsknię Aniołku
Odpowiedz
Kochany Aniołku tak bardzo mi Ciebie brakuje. Codziennie zastanawiam się dlaczego? Bardzo Cię kocham i zawsze będę o Tobie pamiętać. Za chwilę skończyłabyś rok. Kocham Cię moja ukochana córeczko (*)
Odpowiedz
Kochany Aniołku mijają dni. Właśnie skończyłabyś rok. Tak bardzo tęsknię. Tak bardzo Cię kocham. Razem z Twoim tatą nieustannie o Tobie pamiętamy. Wiem, że każdy z nas inaczej przeżywa To co się stało. Ale wiem jedno oboje bardzo Cię kochamy i bardzo za Tobą tęsknimy. Boję się tego co będzie, ale Wiem, że jesteś Nade mną i czuwasz nad Nami. Nigdy o Tobie nie zapomnę i zawszę będę mieć Cię w serduszku. Choć tak krótko dane nam było być razem, swoją mało istotką uczyniłaś mnie kimś wyjątkowym. Dzięki Tobie stałam się mamą. Mamą najwspanialszej kruszynki. I choć nie ma Cię z nami już na zawsze pozostaniesz moją córeczką. Malutki Aniołku bardzo Cię kocham.
Odpowiedz
Kocham i pamiętam.....Tak bardzo tęsknię Aniołku.....
Odpowiedz
Oliwko pamiętamy i kochamy Cię Aniołku (*)
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Kochana kruszynko, mijają kolejne dni, kolejne miesiące. Bardzo mi Ciebie brakuje. Nie ma dnia bym o Tobie nie myślałam. Kocham Cię mój Aniołku.
Odpowiedz
Kocham Cię córeczko. Jutro kolejny 13. Kolejny smutny miesiąc bez Ciebie. Tak bardzo brakuje mi Ciebie. Kocham Cię kruszynko.
Odpowiedz
Cześć bardzo mi przykro że i Ciebie spotkała tak wielka tragedia... dołączyłam tu bo taka tragedia spotkała też mnie. Ostatnie badanie USG 23 stycznia serduszko bije 1 lutego poszłam po zwolnienie l4 do mojego lekarza jednak przed wizytą przy sikaniu zauważyłam krew panika przerażenie u lekarza usg przykro mi serce przestało bić skierowanie do szpitala na łyzeczkowanie ból płacz następnego dnia szpital zabieg wieczorem do domubył to 6 tydzień czekam na wynik badania histopatologicznego chciałbym zacząć żyć na nowo nie potrafie pozdrawiam was aniołowie mamusie
Odpowiedz
Kochany Aniołku dziś kolejny 13. Kolejny miesiąc bez Ciebie. Bardzo mi Ciebie brakuje. Choć mijają dni ja nie jestem w stanie się z tym pogodzić. Nie ma dnia bym o Tobie nie myślała. Tak bardzo Cię kocham i zawsze będziesz w moim sercu. Kocham Cię mój okruszku.
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Dlaczego tak się stało???? Dlaczego nie dane nam było się spotkać?????? Dlaczego????????? Tak bardzo kocham Cię Aniołku. Pozostały tylko wspomnienia......
Odpowiedz
Kochana Oliwko kocham Cię i tęsknię. Od tamtej chwili moje życie zmieniło się nieodwracalnie, nie ma dnia bym o Tobie nie myślała....
Odpowiedz
Kochany Aniołku jutro są twoje imieniny. Kocham Cię okruszku i bardzo tęsknię. Nie rozumiem dlaczego? Dlaczego????
Odpowiedz
Kochany Aniołku choć nie było nam dane się spotkać wierzę, że jesteś gdzieś nade mną. Kocham Cię i do dziś słyszę w głowie bicie twojego serduszka, choć tak krótko byłyśmy razem...
Odpowiedz
Kochana coreczko dzis kolejny 13. Kocham Cię i wiem że czuwasz nad Nami. Bardzo tesknie i bardzo Cie kocham
Odpowiedz
[*] Kocham Cię i już na zawsze tak pozostanie mój Aniołku
Odpowiedz
(*) Kocham Cię moja ukochana córeczko
Odpowiedz
Kocham Cię Aniołku i bardzo mi Ciebie brakuje córeczko (*)
Odpowiedz
Kochana Córeczko choć mijają dni ja nie jestem w stanie zapomnieć tego co się stało. Wiem, że czuwasz nad Nami, bardzo za Tobą tęsknię i choć nie było Nam dane się poznać kocham Cię kruszynko. Tak bardzo chciałabym byś tu z Nami była. Zbliżające się święta byłyby Twoimi pierwszymi w życiu, lecz nie było nam dane to dane. Kocham Cię córeczko i nic nigdy tego nie zmieni. Zawsze będę o Tobie pamiętać i bardzo Cię kochać Aniołku (*)
Odpowiedz
Kochany Aniolku dziś kolejny 13. Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Kocham Cię z całego serca. I choć kolejne dni, miesiące mijają ją nie zapomniałam. Dziś kolejna rocznica twojego odejscia. Tak bardzo Cię kocham i nigdy o Tobie córeczko nie zapomnę.
Odpowiedz
Kochany Aniołku słowami nie da się wyrazić tego co czuję. Tak  bardzo chciałabym byś z Nami była. Brakuje twojego uśmiechu i zapachu. Choć minęło tyle miesięcy ja ciągle nie umiem się z tym pogodzić. Mam nadzieję, że patrzysz na nas z góry i czuwasz nad Nami. My razem z Twoim tatą bardzo Cię kochamy i zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Odpowiedz
Kochany Aniołku bardzo Cię kocham. Dwa lata temu byłaś razem ze mną. Tak bardzo za Tobą tesknie.....

(*)

tak bardzo mi Ciebie brakuje
Odpowiedz
Tak bardzo za Tobą tęsknię córeczko (*)
Odpowiedz
Codziennie zastanawiam się dlaczego? Dlaczego akurat mnie to spotkało? Tyle osób na świecie ma dzieci dlaczego ja nie mogłam?Nie ma dnia bym nie zastanawiała się dlaczego. Najgorsze jest to, że co chwilę dowiaduje się że ktoś ze znajomych ma lub będzie miał dziecko. To tak bardzo boli. Czas wcale nie leczy ran. Z dnia na dzień coraz bardziej tęsknię. Jutro 13 kolejny miesiąc bez Ciebie Aniołku. Bylabys już taka dużą. Nie dane nam było się spotkać. Te krótkie cztery miesiące....... Tak bardzo Cię kocham córeczko i na zawsze pozostaniesz w moim sercu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości