Oliwka Kochany Aniołek
(*)
Odpowiedz
Kochana Coreczko tesknie z każdym dniem. Każdego dnia myślę o Tobie. Boje się tego co bedzie. Zawsze pozostaniesz w moim sercu. Kocham Cię mój okruszku, mój mały Aniołki.
Odpowiedz
Dwie kreski na teście. Radość mieszkająca się z niepewnością. Szczęście i bezgraniczna miłość do tej malutkiej istotki. USG i bijące serduszko najwspanialszy dzwiek dla przyszłej mamy. A później dzień, zmienił na zawsze moje życie. Ból i smutek oraz ogromna tesknota. Tak bardzo Cię kocham malutka istotko. Nie zdążyłam Cię poznać ale zostaniesz na zawsze w moim sercu.......
Odpowiedz
Zliza się kolejny 13. Ten dzień już na zawsze zapisał się w mojej pamieci. 15 miesiąc bez Ciebie kwiatuszku. Kocham Cię i nigdy nie przestane. Bardzo mi Ciebie brakuje....
Odpowiedz
Kochany Aniołku dziś kolejny 13. Tak bardzo za Tobą tęsknię. Wiem, że czuwasz nad Nami. Bardzo Cię kochamy i pamiętamy.
Odpowiedz
['] dla Oliwki
Odpowiedz
Aniołku tak bardzo Ciebie brak. Tak bardzo brak twoich rączek, twego uśmiechu. Bylabys już taka dużą. Za niedługo skonczylabys roczek. Bardzo ale to bardzo Ciebie brakuje. Nie przestaje o Tobie myśleć.
Odpowiedz
Kochana Oliwko, tak bardzo tęsknię. Ostatni czas jest bardzo smutny. Nie mogę zapomnieć tego co się stało. Bardzo Cię kocham.
Odpowiedz
(*) Kocham i zawsze będę kochać
Odpowiedz
Chyba nie można zapomnieć gdy tak bardzo sie pokochało od pierwszej kreseczki...
Przytulam i rozumiem w pełni
(*) Dla Oliwki
Odpowiedz
Zgaslas jak płomyk.... zbyt szybko.....Byłaś mała iskierka....mieszkalas pod moim sercem....w najgorszy z możliwych sposobów nas rozdzielono.....zmarlas zanim się urodziłaś. Nie mogę poukładać sobie tego wszystkiego. Ciągle o Tobie myślę. Wszystkie wspomnienia wracaja, wszystkie minuty i sekundy. Choć czas mija ją nadal sobie nie umiem z tym poradzic.
Odpowiedz
(*) Kocham i pamietam
Odpowiedz
Oliwko córeczko kochana,
zbyt wcześnie zostałaś do nieba zabrana.
Serduszko twoje zbyt krótko biło,
po Twoim odejściu moje na tysiąc kawałków się rozbiło.

Płacz nie ustaje, choć dni mijają
wszystkie tamte obrazy jak żywe się stają.
Z minuty na minutę odżywają wspominania,
I ta straszna myśl, że Ciebie z Nami nie ma.
Odpowiedz
Kocham i tesknie (*)
Odpowiedz
Kochany Aniołku tak bardzo mi Ciebie brakuje tak bardzo chciałabym Cię wziąć w ramiona. Z dnia na dzień nic się nie zmienia. Czas nie leczy ran. Kocham Cię bardzo.
Odpowiedz
Kochany Aniołku, dziś kolejny 13. Kolejny miesiąc bez Ciebie. Za niedługo kończyłabyś rok. Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Tak bardzo....... Nigdy o Tobie nie zapomnę. Mimo, iż tylko przez cztery miesiące było nam dane być razem, pamięć o Tobie pozostanie na zawsze w mym sercu.
Odpowiedz
(*) Pamiętam i tęsknię
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Kochana kruszynko tak wiele bym dała, żebyś tu z Nami była. Smutno bez Ciebie. Nie ma dnia bym o Tobie nie myślała. Tak bardzo boję się tego co będzie. Kocham Cię moja córeczko.
Odpowiedz
Dziś kończy się rok. Kolejny Aniołku bez Ciebie. Brakuje mi twojej obecności. Za miesiąc kończyłabyś rok. Kocham Cię i zawsze tak będzie. Opiekuj się Nami.
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Kochany kwiatuszku, za chwilę skończyłabyś rok. Nasze życie wyglądało by całkiem inaczej. Wszystko wypełnione by było Tobą, twoim śmiechem i twoją obecnością. Niestety życie okazało się zupełnie inne. Tak bardzo jest Ciebie brak, tak bardzo tęsknię. Wiem, że jesteś gdzieś obok mnie. Proszę Cię czuwaj nad Nami. Kochamy Cię bardzo kwiatuszku.
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Córeczko kolejny miesiąc bez Ciebie. Kolejne smutne dni. Wszystko to choć kilka miesięcy temu pamiętam jak dziś. Bardzo mi Ciebie brakuje. Kocham Cię i nigdy nie zapomnę.
Odpowiedz
Kochany mały Aniolku. Dni mijaja a ja tak bardzo tesknie. Dlaczego? Codziennie zadaje sobie to pytanie i nie znajduje odpowiedzi? Co zrobiłam źle? Co mogłam zrobić by nie stało się tak jak się stalo. To wszystko tak bardzo boli. Tak bardzo.....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości