Oliwka Kochany Aniołek
Jutro 13. Minie dokładnie rok. Tak bardzo mi smutno i źle. Rok temu jeszcze byłyśmy razem. Kilka godzin, minut, sekund..... Pamiętam wszystko, szpital, pielęgniarki, wszystko minuta po minucie. Oliwko bardzo za Tobą tęsknię. Nie wiem jak dam radę jutro. 13.08 już na zawsze zapisał się w mojej pamięci. Ta straszna data już na zawsze odmieniła moje życie. Kocham Cię mój Aniołku. Proszę Cię daj mi siły bym mogła przeżyć jutrzejszy dzień. Czuwaj nade mną bo jest bardzo ciężko....
Odpowiedz
Kochana, nie wiem jak Ciebie pocieszyć. Strasznie mi przykro, że cierpisz. Przytulam Cię mocno i trzymam za rękę.
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Kochany okruszku minal rok. Tak strasznie mi przykro. Nie umiem sie pozbierac po tym co sie stalo. Tak strasznie za Toba tesknie. Rozdzielono nas..... Bardzo Cie kocham coreczko..
Odpowiedz
Oliwko gdzie jesteś? Tak bardzo Nam Ciebie brakuje...
Odpowiedz
Kochany kwiatuszku rok już minął. Bylabys taka duża. Nasz dom wypełniony byłby twoim śmiechem, zabawkami i przede wszystkim Tobą. Tak bardzo Cię kocham. Codziennie zadaje sobie pytanie dlaczego. Dlaczego nas rozdzielono w najgorszy sposób. Mam nadzieję, ze tam w górze gdzie jesteś patrzysz na nas. Kocham Cie Córeczko i nigdy nie przestanę. (*)
Odpowiedz
(*)(*)(*)
Odpowiedz
Kochana kruszynko. Mijają kolejne godziny dni miesiące. Moje życie juz nie jest takie jak kiedyś. Bardzo mi Ciebie brakuje. Tak bardzo Cię kocham.
Odpowiedz
Kochana coreczko bardzo mi Ciebie brakuje. Tesknie i ta tęsknota wciąż nie ustaje. Nie ustanie nigdy. Kocham Cię mimo że nie było nam dane sie spotkac. Kochany Aniolku patrz na swoich rodziców i opiekuj się nimi.
Odpowiedz
Kochany kwiatuszku jutro mini 21 miesiąc od tamtego dnia. Choć czas mija ból pozostaje. Tęsknota za Tobą z każdym dniem jest coraz wieksza. Tak tak bardzo Cię kocham.
Odpowiedz
Dziś kolejny 13. Tak bardzo tesknie. Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Kocham cię Oliwko.
Odpowiedz
(Mon, 12 Września 2016, 18:19:02)Niciak napisał(a): Kochany kwiatuszku jutro minie 13 miesiąc od tamtego dnia. Choć czas mija ból pozostaje. Tęsknota za Tobą z każdym dniem jest coraz wieksza. Tak tak bardzo Cię kocham.
Odpowiedz
Kochany okruszku bardzo źle jest tu bez Ciebie. Codziennie wyobrażam sobie jakbys wygladala. Co byś już umiała i jak by było tu z Tobą. Kocham Cię i bardzo mi zle, ze Cię tu z Nami nie ma. Mam nadzieję, że czuwasz nade mną. Kocham Cię i zawsze pozostaniesz ze mna choćby w serduszku.
Odpowiedz
Kochana Córeczko kocham i tęsknię
Odpowiedz
Kochany kwiatuszku choć mija czas dla mnie życie jakby się zatrzymalo. Nie umiem żyć tak jak wcześniej. Czas mija a ja nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało. Czuję sie tak jakbym stała z boku, jakby to wszystko działo się gdzieś obok mnie. Tak bardzo boje się tego co bedzie. Ogarnia mnie jakiś wewnętrzny strach. Kocham Cię i mam nadzieję, że patrzysz na mnie z gory. Tak bardzo chciałabym abyś tu że mną była. Nie wiem dlaczego los był wobec mnie az taki okrutny. Nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie. Dziękuje Ci z te cztery miesiące które razem spędziliśmy. Za każdą minutę i sekundę. Dzieki Tobie Aniolku stałam się kimś wyjatkowym. Zostałam mamą najwspanialszego dziecka - Aniołka. Oliwko dziękuje Ci że wybrałeś mnie na swoją mamę i bardzo Cie przepraszam za to, że nie byłam w stanie Cię uratować. Kocham Cie i nigdy o Tobie nie zapomnę.
Odpowiedz
Czuwaj Córeczko nad swoją mamą. Kocham Cię Aniołki.
Odpowiedz
(*)
Przykro mi, że tak cierpisz.
Odpowiedz
Kochany okruszku tak dużo czasu już minęła, a ja wciąż nie umiem się z tym pogodzić. Nie umiem znaleźć odpowiedzi. Kocham i tęsknię....
Odpowiedz
Kochana Coreczko za chwilę kolejny 13. Kolejny smutny dzień. Tak bardzo kruszynko tesknie. W sobotę masz swoje święto. Kocham Cię Aniołki. Opiekuj się swoimi rodzicami.
Odpowiedz
Dziś kolejny 13. Taki smutny pochmurny dzień. Serce ściska ból a łzy same Cisna się do oczu. Kochany okruszku tak bardzoi Ciebie brakuje. Tak bardzo kocham i tesknie.....
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Kochany okruszku już już jutro 15. Taki dzień ktory rozrywa serce matki na kawałki. Bardzo Cie kocham mam nadzieję, że tam gdzie jesteś czujesz się kochana. Bardzo tesknie....
Odpowiedz
Dziś jest 15.10. Kocham Cię Aniolku. Dziś Twoje święto. Serce płacze i rozdziera się na milion kawałków. Jedyne co mogłam zrobić to zapalić świeczkę obok której stala figurka Aniołka. Patrzyłem na jej płomień i czułam twoja obecność. Kocham Cię Córeczko.
Odpowiedz
Okruszku bardzo mi Ciebie brak? Nie rozumiem dlaczego? Dlaczego innym się udaje? Dlaczego mi nie mogło? Za dużo tych dlaczego......
Odpowiedz
Okruszku choć czas mija, zmieniają się pory roku mam wrażenie iż to co się stało wydarzyło się wczoraj. Pamietam wszytskie obrazy z tamtego dnia. Pamietam dokładnie każda minute. Moje życie od tego dnia już nigdy nie będzie takie samo. Kocham Cię okruszku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości