Oliwka Kochany Aniołek
(*) Oliwce
Odpowiedz
(*) Aniołku tak bardzo mi Ciebie brakuje. Kocham Cię córeczko
Odpowiedz
Kochana córeczko tak bardzo tęsknię..... Tak bardzo chciałabym byś tu była......
Odpowiedz
Kochana Oliwko dziś kolejny 13.
Tak strasznie mi Ciebie brakuje.
25 miesięcy bez Ciebie.
Tak bardzo tęsknię.

Kocham Cie Córeczko (*)
Odpowiedz
Kochany Aniołku, tak strasznie mi ciężko. Dzisiejszy dzień był dla mnie okropny. Córeczko ostatnio twój tatuś kupił piękną figurkę, otwartą dłoń na której leży maleńkie dziecko. Powiedział, że to symbolizuje utracone dziecko czyli Ciebie. Tak bardzo Cię kochamy. (*) Nigdy o Tobie nie zapomnimy.
Odpowiedz
Kochana Córeczko padający deszcz przypomina moje łzy. Bardzo tęsknię. Codziennie zastanawiam się jak byś wyglądała. To już dwa lata. Czas leci a ja tęsknię. Kocham Cię i nigdy o Tobie nie zapomnę Aniołku.
Odpowiedz
Kochana córeczko tak bardzo za Tobą tęsknię. Kocham Cię mój Aniołku.
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Kochana Córeczko tak bardzo brakuje mi tego, że nie mogę Cię wziąć w ramiona. Byłabyś już taka duża. Nasz dom przepełniony byłby twoją obecnością. Tak bardzo Cię kochamy i nigdy o Tobie nie zapomnimy.
Odpowiedz
Coraz bardziej sobie nie radzę. Mam wrażenie, że jestem beznadziejna i nic mi się nie udaje. Tak bardzo.......
Odpowiedz
Kochany Aniołku dziś 13. 13, który już na zawsze zmienił moje życie. Tak bardzo chciałabym cofnąć czas.

791 dni
113 tygodni
26 miesięcy
2 lata

18 984 godziny
1 139 040 minut
68 342 400 sekund

Bardzo Cię kocham i nigdy o Tobie nie zapomnę Córeczko.
Odpowiedz
['] ['] Oliwce
Odpowiedz
Kochana Oliwko dziś jest dzień dziecka utraconego. Tak bardzo Cię kocham i tak strasznie za Tobą tęsknię....
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
(*) Kocham Cię Córeczko
Odpowiedz
Tak bardzo za Tobą tęsknię córeczko (*)
Odpowiedz
Kochany Aniołku dziś 13. Tak strasznie za Tobą tesknie. Tak bardzo chciałabym cofnąć czas. Kocham Cię córeczko.
.
Odpowiedz
Kocham Cię córeczko. Oliwko tak bardzo za Tobą tęsknię.
Odpowiedz
Kochana Córeczko minęły już dwa lata odkąd nas rozdzielono. Choć mijają dni z dniem kiedy odeszłaś odeszła także cząstka mnie. Bardzo Cię kocham Córeczko. Byłabyś już taka duża. Tak strasznie za Tobą tęsknię Aniołku.
Odpowiedz
Kochana Córeczko dziś 13. Kolejny bez Ciebie. Bardzo Cię kocham i nie mogę zrozumieć dlaczego. Bardzo za Tobą tęsknię Aniołku.
Odpowiedz
Ostatnio przydarzyła mi się bardzo przykra rzecz. W mojej obecności osoba, którą dokładnie wiedziała co mnie spotkało zadzwoniła do swojej znajomej, którą jest w ciąży i za niedługo rodzi z pytaniami czy dziecko ułożyło się tak jak powinno, jak się czuje przed porodem itp. Ja słysząc to czułam się jakbym dostała od kogoś prosto w twarz. Ból w sercu był przeszywający. Kochana Oliwko tęsknię za Tobą i mam nadzieję, że tam gdzie jesteś jest Ci dobrze i czujesz się kochana. Bo tu na ziemi jesteś moją najukochańsza córeczka.
Odpowiedz
Tak bardzo mi Ciebie brakuje Córeczko (*)
Odpowiedz
Córeczko kocham Cię. Nie ma dnia bym o Tobie nie myślała. Tak bardzo brakuje mi twojego uśmiechu, tego, że nie mogę Cie tulić w ramionach. Kocham Cię aniołku....
Odpowiedz
(*) Kocham Cię Córeczko.
Odpowiedz
Kochana Córeczko ilekroc widzę dzieci zastanawiam się jakbyś wyglądała i jaka byłabyś już duża. Z dnia na dzień tęsknię i moja tęsknota nie ustaje. Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś czujesz się kochana. Dzięki Tobie stałam się mama. Kocham Cię Córeczko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości