Oliwka Kochany Aniołek
Kochany Aniołku dziś kolejny 13. Tak bardzo za Tobą tęsknię. Nigdy o Tobie nie zapomnę...Kocham Cię córeczko...
Odpowiedz
Kochana Oliwko tak bardzo tęsknię. Wiem, że patrzysz na Nas z góry i czuwasz nad Nami, ale tak bardzo mi Ciebie brakuje. Dlaczego tak się stało???? Nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Mijają dni a ja nie umiem zapomnieć. Na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Kocham Cię moja ukochana córeczko (*).
Odpowiedz
Kocham i nigdy nie przestane,
Tęsknię i nigdy nie przestane.....
Odpowiedz
Kochana kruszynko kocham Cię bardzo. Wiem, że patrzysz na nas i nad nami czuwasz. Tak strasznie tęsknię. Nigdy Cię nie zapomnę i zawsze będę mieć w moim sercu. Kocham Cię córeczko.
Odpowiedz
Kochana córeczko tak bardzo Cię kocham (*)
Odpowiedz
Kochana córeczko dziś kolejny 13. Kolejny bez Ciebie. Choć minęły już 22 miesiące ja wciąż wszystko pamiętam. Bardzo mi Ciebie brakuje. Kocham Cię córeczko.
Odpowiedz
Kochana Córeczko bardzo Cię kocham i tak strasznie mi Ciebie brukuje. Choć z dnia na dzień staram się żyć normalnie wiem, że nic nie będzie takie samo jak kiedyś. Widok kobiet w ciąży sprawia mi ból a przebywanie w ich towarzystwie powoduje smutek. Nie potrafię już się cieszyć. Boję się tego co będzie. Choć mijają dni ja doskonale wszystko pamiętam i nie umiem się z tym pogodzić. Byłabyś już taka duża. Nasz dom wypełniony byłby Twoim uśmiechem i twoją obecnością. A tymczasem tak bardzo Ciebie brakuje. Kocham Cię Oliwko i zawsze będę o Tobie pamiętać.
Odpowiedz
Niciak, niedługo dwa lata, prawda? strasznie ten czas leci, niewiarygodnie. Gdybyż jeszcze bolało mniej Sad
Odpowiedz
W sierpniu minie dwa lata. Ciągle boli tak samo Sad
Odpowiedz
Rzadko się u Ciebie udzielam, ale podczytuję regularnie i bardzo współczuję.... Życzę ukojenia bólu, w takiej mierze, w jakiej jest to możliwe. Przytulam Cię mocno.
Odpowiedz
Coraz częściej mam styczność z kobietami w ciąży. Widząc ich uśmiech i szczęście moje serce rozpada się na milion kawałków. Dodatkowo za niedługo szykuje mi się uroczystość na której będzie kilka takich osób. Nie wiem jak dam radę. Jak dam radę słuchać o ich szczęściu i ciąży. Bardzo się tego boję Sad
Odpowiedz
Kocham Cię Córeczko i bardzo za Tobą tesknie (*)
Odpowiedz
Kochana coreczko za niedługo minie rok..... Tak bardzo tesknie. Tak bardzo chciałabym Cię wziąć w ramiona. Kocham Cię Córeczko.
Odpowiedz
(*) Kocham i tęsknię Oliwko....
Odpowiedz
Kochany Aniołku nie umiem znaleźć odpowiedzi dlaczego. Za kilka tygodni miną dwa lata odkąd nas rozdzielono. Tak bardzo brakuje mi tego, że nie mogę Cię przytulić lub wziąć w ramiona. Brakuje Twojego uśmiechu i Twojej małej osóbki. Kochana Córeczko bardzo Cię kocham i nigdy o Tobie nie zapomnę, dzień w dzień o Tobie myślę.....
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Ostatnio byłam na małej rodzinnej uroczystości. Była na niej też kuzynka mojego męża, która kiedy rozmawiałyśmy użyła słów, których nigdy bym się nie spodziewała, tym bardziej iż wiedziała o tym co nas spotkało. Podczas rozmowy powiedziała: wy to przynajmniej dobrze macie bo was rano dziecko nie budzi.... Gdy to usłyszałam, aż mnie serce zabolało. A ja tak bardzo chciałabym byś Oliwko nas budziła, byś z nami była. Tak bardzo Cię kocham mój Aniołku, moja najukochańsza córeczko.
Odpowiedz
Przykro mi Niciak...
Ludzie są okropni, jak coś powiedzą( może nieświadomie) to totalna załamka mnie ogarnia.
Przytulam wirtualnie
Odpowiedz
Niciak przytulam
Tak niewiele trzeba żeby nasze potrzaskane serca znów rozsypać w proch...
Odpowiedz
Godzina 9.05 sala szpitalna, dwa lata temu na zawsze nas rozdzielono, 24 miesiące przepełnione smutkiem, tęsknotą i szukaniem odpowiedzi dlaczego. Pamiętam ten dzień tak jakby to było wczoraj. Pamiętam każdą sekundę. Tego obrazu nie da się wymazać z pamięci. Kochany Aniołku bardzo Cię kocham. Nie ma dnia bym o Tobie nie myślała. 13.08 już na zawsze wyrył ślad w moim sercu. Ślad, który mimo upływu czasu nigdy się nie zabliźni. Tak bardzo mi Ciebie brakuje córeczko. Kocham Cię Oliwko. (*).
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
[']
Odpowiedz
Oliwce (*)
Odpowiedz
(*) dla Oliwki
Odpowiedz
Światełko i ciepłe myśli dla Ciebie i Oliwki
Odpowiedz

Skocz do: