Brunatne plamienia
Hej Kochane, niewidzialam.gdzie wstawić wątek,ale może któraś z was miała podobny problem...tak więc zawsze pod koniec miesiączki miewam brunatne plamienia,uważałam to za normalna rzecz,że poprostu się czyszcze ale mówiąc to lekarzowi on się zastanawiał mad t długo...i ponoć tak być nie powinno...Ale jak to jak ja mam tak prawie cały czas... I co a to ze mogę mieć zapalenie endometrium, stąd też mogą być te ciągle infekcje pochwy ból przy sikaniu,itp...przypisany nam został metronidazol i [klabax] mam go zażywać przez 21 dni... Wszystko byłoby super gdyby nie to iż 13 stycznia mam.mieć pierwsze szczepienie limfocytami męża..
Koniec antybiotyku wypadałoby na 31 grudnia, a badania przed szczepieniami muszą być 2 tyg wcześniej są to badania na HIV, wirus wątroby kile, takie jak przy przełączaniu krwi... I niewiem Kurcze co robić czy to nienzafalszuje wyników? Czy jeść ten.antybiotyk? Wiem że muszę się.skonsultować z lekarzem ale niewiem czy tym.od szczepionek, czy moim ginkiem nie wiecie Kochane czy te leki mają jakiś wpływ?
Odpowiedz
Kiki może skonsultuj to z jednym i drugim, być może będziesz mogła zrobić te badania kilka dni później. Na wynik nie czeka się długo
Odpowiedz
Mozna siie co najwyzej spodziewac zmian w morfologii (w ukl. Bialokrwnkowym).
Nie praktykuje się takze szczepień co najmniej 2 tyg od zakonczenia antybiotykoterapii.
Odpowiedz
No widzicie ja też tak myślałam jak Animatua... Ale on się zastanawiał i dał ten antybiotyk... Dziękuję za odpowiedź.. Muszę ców wykombinować..
Odpowiedz
Kochane jeszcze jedno pytanko jak zrozumialybyscie takie słowa "w cyklu kończącym leczenie antybiotykiem Proszę przyjąć luteine 3 dni po największym sluzie przez 10 dni q potem kontrola progesteronu w 7 dniu cyklu...czy ja mam jeść ta luteine razem z tym antybiotykiem czy już w nowym cyklu po antybiotykoterapii...moja głowa spuchla...
Odpowiedz
Kika, ja bym to zrozumiała tak, że w tym cyklu, w którym kończysz jeść antybiotyk masz sobie zapodać luteinę.
Odpowiedz
Mnie się wydaje, że jak kończysz antybiotyk przed owulacją, to w tym samym cyklu bierzesz progesteron, a w następnym jest badanie. A jeśli kończysz po owulacji, to już nie zdążysz pewnie wziąć 10 tabletek. Ale skoro lekarz tak napisał, to pewnie było zaplanowane, że kończysz przed owulacją.
Odpowiedz
Dziękuję Wam bardzo....tak jak piszecie o to chodzi...i antybiotyki swoją drogą szczepienia swoją...nic nie wpływa na badania...tak jak mówicie zapodam w tym następnym cyklu... Dziękuje.za odpowiedzi
Odpowiedz
Tak sobie myślę, żebyś jeszcze dopytała, czy progesteron masz robić w 7dc, czy może w 7 dniu po największym śluzie (po owulacji), bo zazwyczaj robi się 7 dni po owulacji.
Odpowiedz
Kochana 7 dni po największym sluzie...czyli tak jak piszesz 7 dni po owulce...

A brała może któraś metronidazol i [klabax] na te plamienia brunatne? Bo wiecie ja całe życie w przeświadczenie żyłam że ta plamienia brunatne to macica się oczyszcza po okresie... A tu jednak może być stan zapalny endometrium...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości