Jak będziecie obchodzić DDU
To taki smutny dzień, pełen zamyślenia, łez. Dzień którego żadna z nas nie powinna musieć obchodzić. Tylko dlaczego czekam na niego jak na zbawienie? Niecierpliwię się bardziej niż jako dziecko w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Sprawdzam kilka razy dziennie czy już pojawiły się jakieś info o obchodach w moim mieście...a tu ciągle nic. W supermarkecie oglądam znicze szukając tego idealnego- ładnego, żeby się długo palił i takiego na którym miałabym miejsce aby coś napisać, takie jedno zdanie które poleci razem ze światełkiem do nieba..
Ten dzień to będą takie imieniny mojego Bąbelka- nie ma imienia bo nie wiem kim jest. Nazywa się więc "dzieckiem utraconym". Nie ma swojego grobu. Zapalę więc znicz na Grobie Dzieci Zmarłych Przed Narodzinami.

A wy kochane jak będziecie obchodzić ten dzień? Macie zaplanowane coś "wyjątkowego" co uczci wasze aniołki?
Odpowiedz
Witaj Franiu w tym dniu odbędzie sie pogrzeb mojej małej Ani (*) tak bardzo sie boje. To bedzie nasza ostatnia droga :-( i mam nadzieje ze po tym wydarzeniu poczuje sie lepiej. Ja tez ciagle zerkałam na stronę fundacji kiedy bedzie informacja o czym kolwiek. Tobie tez tego zycze. Tule mocno (*) dla twojego bąbelka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości