A było już tak cudownie.....
Cześć kochanie moje. Tęsknie.... wiesz o tym? To już 10!!!!! tygodni, dziesięć długich i bolesnych tygodni. Lecz muszę Ci powiedzieć, że każdy tydzień jest inny. Z każdym tygodniem staram się radzić sobie coraz lepiej. Kupiliśmy z tatusiem tabliczkę i aniołka.... dużego spiącego z pieknymi skrzydełkami.... takiego pięknego jak Ty..... pogadaliśmy z prababcią i zgodziła się, aby ta tabliczka i aniołek stał u Twojego pradziadka na grobie. Będę miała swoje miejsce aby móc pójść i pobyć z wami tam..... Pilnujcie się z dziadzią.... kocham was!!!!!!
Odpowiedz
Witaj skarbie. Bardzo często myślę o Tobie, ale coraz mniej płaczę.... Już tylko sporadycznie. Nigdy nie zapomne Ciebie!!! Zawsze pozostaniesz w naszych sercach.... Dziś Twoj Tatuś ma imieniny a 1.10 Twój braciszek skończy 9 lat! Więc zjedzie się dziś do nas rodzina. Od rana mama szykuje się na przybycie gości.... jestem troszkę smutna, bo nie będzie Ciebie z nami tutaj, ale wiem, że będziesz patrzył z dziadzią na nas. Czas ruszyć do przodu. Czas na to jest, powiedziałeś mi to dziś we śnie. Dziękuje Ci za to kotku! To wiele dla mnie znaczy, bardzo wiele.

Kocham Cię Patryczku. Mama
Odpowiedz
Kasiu, przytulam Ciebie <3
Odpowiedz
" Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona
I patrzy na Ciebie Matko zamyślona
Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie
Jak starasz się na nowo ułożyć swe życie
Jak walczysz z trudami dnia codziennego
I jak tęsknisz do Dziecka !! do Synka swojego

Jak tłumaczysz bliskim i dalekim
Że byłem Dzieckiem, że byłem Człowiekiem
Że choć malutki w Twym sercu schowany
Byłem Twym Synkiem.... kochanym i oczekiwanym

Matko kochana! Twój ból nie ustaje
Wiedz, że mnie również serce się kraje
Lecz widać tak być już musiało
Że teraz osobno, choć wcześniej jedno ciało

Gdy smutno Ci będzie, gdy świat Cię znów wkurzy
Popatrz w niebo, na księżyc duży
Tam zawsze ja! gdy taka potrzeba
Mrugnę do Ciebie z obłoków nieba..."

Odpowiedz
Niedziela.... wczoraj byśmy zaczęli 33 tydzień ciąży.... a mnie dziś dopadł kryzys niesłychanie wielki. Ostatnio sobie radziłam do wczoraj, do dziś rana.... Wystarczyło słowo, jeden niepotrzebny wyraz i afera gotowa..... Pierwsza kłótnia z mężem gotowa.... pierwsza od tak dawna.... płacz, krzyk, oskarżenia..... spakowana moja walizka i ucieczka z domuSad.... nie dałam rady!!

Odpowiedz
Cześć kochanie moje....Boziu jak ja tęsknie za TOBĄ!!! Dziś czytałam forum, i dużo pań znowu jest w ciąży wiesz?? Bardzo się ciesze z tego powodu kochanie, gdyż każda tutaj zasługuje na szczęście. Każda zasługuje aby mieć tutaj na ziemi dzieciątko.... Może i kiedyś nam też się uda. Może i kiedyś Ty będziesz starszym bratem skarbie.... Bardzo bym chciała. Ostatnio miałam ciężkie dni, dni spędzone na ucieczce, w samotności. Potrzebowalam tego.... Dziś minęło 12 tygodni jak Ciebie nie ma, prawie trzy miesiące.....

Odpowiedz
Wisz Kasiu, ja niby też się cieszę że dużo dziewczyn może przejść do innego działu, "wymiaru" rozmów. Choć kurcze i tak kuje mnie serce, chyba jestem okropna.
Odpowiedz
Franiu ależ nie jesteś okropna!!! Nie będziesz okropna tylko dlatego, że chcesz mieć dziecko jak i inne kobiety.
Mnie też serce krwawi. Krwawi mi na każdą ciąże ktora jest gdzie indziej. Ale nauczyłam się nie zazdrościć.... Mój synek mnie tego nauczył....
Odpowiedz
Cześć kochanie !
Jutro miną trzy miesiące jak wszystko się zaczęło!!!!! 3 długi i okrutnie ciężkie miesiące..... Nie powinny one tak nigdy wyglądać. Ja nie powinnam nigdy zaznac takiego cierpienia jakim jest strata Ciebie Skarbie.....
14 zawsze mi się dobrze kojarzył, zawsze aż do 14.07.... a jutro jest 14, jutro są do tego moje urodziny. One nigdy nie będą już takie same skarbie!!SadSad

....Śmierć dziec­ka obojętnie w ja­kim wieku jest czymś niena­tural­nym i niewłaści­wym, to jest hor­ror który będzie cie prześla­dować w każdym śnie. Na­wet gdy zaak­ceptu­je się taką stratę, ra­dość na zaw­sze po­zos­ta­nie niedostępna...

Odpowiedz
Skarbie mój to dla Ciebie [*]..... kocham Cię.... 3 miesiące bez Ciebie....

Dla wszystkich aniołków[*]
Odpowiedz
Dzisiejsza noc kochanie była bardzo trudnaSad wręcz bolesna .... ale dałam rade!! Dla Ciebie.....

kocham Cię Patryczku. Mama
Odpowiedz
Pierwszy od dawna dzień w pracy..... było bardzo ciężko. Ale wiem ,że muszę!!! Wiem kochanie, że Ty tego chcesz. Chcesz abym sobie radziła, chcesz abym żyła. I dzięki Tobie ja tego też chcę!!!

Odpowiedz
Kasiu wierzę że praca pomoże ci wyjść na prostą, zajmie choć trochę głowę. Bardzo ci tego życzę
Odpowiedz
Dziękuje Franiu. Chciałabym, bardzo bym chciała.... pracuje z cudownymi ludzmi, bardzo życzliwi. Mimo iż 90% z nich wiedziała o mojej ciąży, cieszyli się to teraz nie wypytują. Nie naciskają mnie w ogóle. Nie ma krzywych spojrzeń, ani jakiś szeptów za plecami. Jest po prostu tak jak być powinno. To pomaga. Moja głowa zajęta jest pracą. To nie tak, że w ogóle nie myślę, to nie tak, że nie płacze już... ale dziś mija 14 tygodni. Gdyby ktoś 14 tygodni temu powiedział mi, że nie będę rozpaczać, że najgorsze minie to bym nie uwierzyła.... Kocham moich synków najbardziej na świecie. Jednego mam przy sobie a z drugim spotkam się jeszcze. Tą myślą, żyje. Wierzę także, że los jest jednak po mojej stronie i uda nam się mieć jeszcze zdrowe dzieciątko....

Odpowiedz
Myślę i tęsknie.... żyję oddycham. Niby odległe rzeczy a tak bliskie sobie.

Odpowiedz
Cześć mój okruszku kochany! Dziś po pracy pojechałam do dziadków na cmentarz i oczywiście do mojego aniołka zapalić mu znicz. I wiesz co się stało?? Czekała mnie " cudowna niespodzianka" Twój tatuś z babcią razem w sekrecie przed nami, tz przed mną bo Ty mały cwaniaczku pewnie wszystko widziałeśSmileSmile zrobili dopisek do płyty grobowej u dzadzi, że tu jest jeszcze Patryczek - Najmniejszy Aniołek i data 16.07.2015.... ;( Jak to zobaczyłam popłakałam się tak, że myślałam iż nie dam rady wrócić do domku! Jestem szczęśliwa. Teraz każdy będzie widział, że Ty tam jesteś!

Odpowiedz
Kasiunia cudowna niespodzianka Smile
Wyobrażam sobie Twoje wzruszenie.
(*) Patryczkowi
Odpowiedz
Kasiu dla Twojego Patryczka (*)
Odpowiedz
Dziękuje dziewczyny. Dziękuje za wszystko. Patryczku .... zbliża się termin planowanego porodu.... a Ciebie nie ma Sad... Dlaczego??? Już bym prała, prasowała i szykowała dla Ciebie miejsce w naszym domku. Ale masz miejsce i zawsze będziesz mieszkał w naszych sercach!!!! Nikt Cię nie zabierze nam nigdy!!

Kocham Cię bardzo Patryczku. Mama
Odpowiedz
Kasiu czytam Twoje posty i lzy leca mi jak grochy Sad

Sciskam mocno i modle sie za was,aby wszystko sie wam ulozylo Sad wiem,ze nigdy juz nie bedzie tak samo,wiem to, u mnie tez juz nie bedzie nawet jak bedzie drugie malenstwo,ale trzeba byc silnym i wierzyc,ze Bog nam pomoze,a nasze aniolki sa z nami na zawsze Sad

Moj Kornelek by juz byl ze mna,mialby 3 tyg Sad
Odpowiedz
Skarbie.... tak bardzo boli mnie wszystko. Tak bardzo boli mnie każdy kawałek ciała..... chciałabym teraz czekać na Ciebie, zostałby nam tylko ostatni tydzień do Twojego pojawienia się.... a może byś już był??....:( nigdy mi nie będzie dane się tego dowiedzieć! Bo Twoja data urodzenia była również Twoją datą śmierci!!!!!!!!;(;(;( Twoją i moją jednocześnie..... bo już nic nie będzie takie same. Już nic nie będzie tak samo smakować..... Nie chcę aby nadchodził 21 listopada. Boję się, boje się dnia " terminu"..... Coraz mniej tu pisze, mimo iż każdego dnia zaglądam. Czytam..... Ale próbuję się podnieść.... i wychodzi jeden krok do przodu i dwa do tyłu..... Pamiętaj serduszko moje, że nigdy ale to nigdy w całym życiu nie zapomne o Tobie.

Odpowiedz
Jego pamięć będzie trwać w Tobie na zawsze.. i nic tego nie zmieni..
Odpowiedz
Dziś.... dziś mijają 4 miesiące.... SadSad: Nie mam słów na opisanie żalu i bólu..... 4 Miesiące.... Dopiero? czy może Już?.....

Odpowiedz
Kasiu przytulam...mi 4 miesiące "stukną" 20stego.
Światełko dla Twojego aniołka.
Odpowiedz
Kasie czytam czytam i jestem z Toba i placze jak to wszystko jest nie sprawiedliwe strasznie. Ale jesteś silna. Jestem z toba calym sercem. I choc czas leczy rany to i tak zawsze będziemy pamiętać o naszych aniolkach. A przyjdzie taki dzień ze jeszcze bedzie dobrze musimy w to wierzyć choc jest ciężko. Trzymaj się
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości