żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
Mija miesiąc za miesiącem.. dni dzielą się na te " normalne" kiedy potrafię się uśmiechać, i na te- w których kompletnie się rozsypuję... Serce wciąż boli, każdego dnia..

Mam wrażenie że to już obsesja, wszędzie widzę kobiety z brzuszkami, rodziny z wózkami- nie, to po prostu lato, pogoda dopisuje, więc wszyscy spacerują, biegają po mieście..

Dopiero niedawno uświadomiłam sobie, że przyjście na świat małego Jasia w rodzinie miało miejsce dokładnie rok po stracie mojego Maleństwa, dokładnie w dniu, kiedy mój świat się rozsypał. Ja w tym dniu będę cierpieć wspominając jak odchodzi na zawsze, rodzice Jasia będą świętować Jego przyjście na świat.. Boli

Byliśmy z mężem na  basenie, kiedy poszedł na zjeżdżalnie siedziałam sama przy brzegu. Obok przechodził mężczyzna z dzieckiem na rękach, mały wyciągnął rączki w moją stronę krzycząc: MAMA. W Jego oczach widziałam taki niesamowity błysk, a serce niesamowicie zakuło. Mężczyzna odwrócił się do mnie przepraszając, że mały się pomylił, zaczął mu tłumaczyć, że jego mama została w domu.. Jakbym usłyszała głos swojego Aniołka, który wyciąga rączki, by mnie przytulić.. Oddałabym wszystko za ten jeden uścisk..

Moja przyjaciółka ma nowych znajomych. Mieszkają niedaleko niej. Z  racji tego, że pracuję, rzadko się ostatnio widujemy. Ich nowi znajomi mieszkają niedaleko niej, więc często się widują wychodząc z dziećmi na spacer. Wcześniej też się znali, ale tak jakoś nie rozmawiali ze sobą. Wczoraj usłyszałam od niej zdanie: "Wiesz, oni od niedawno mają dziecko, więc teraz mamy wspólne tematy"- wiem, że nie przemyślała wypowiedzi i nie chciała mnie zranić, dla niej życie jest normalne... Nie umiałam jej odpowiedzieć jak bardzo zabolało mnie jej zdanie. Poczułam się tak, jakby ze mną nie miała już o czym rozmawiać, bo przecież ja nie mam dziecka. Jakbym ją przez to traciła. Wiem, że to głupota, bo wiele razem przeszłyśmy i przyjaźń jest przyjaźnią na dobre i złe. Ale słowa bolą. Mnie strata nauczyła ważyć każdą wypowiedź, aby nieświadomie nie ranić innych. Wiem, że nie chciała źle..

Aniele mój! Wszystko, za ten jeden moment by Cię przytulić.. Heart
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez ziarenko - Sun, 24 Lipca 2016, 19:58:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości