żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
Synku mój Heart
Piszę do Ciebie choć wiem, że nigdy nie przeczytasz, krzyczę choć wiem, że nigdy mnie nie usłyszysz.. ale czuję, Twoją obecność.. może zwariowałam, ale widzę Cię w snach, widzę Cię w każdym promieniu słońca. Chcę żebyś wiedział, że jesteś moim największym szczęściem jakie mnie spotkało w życiu. Nie doświadczyłam nigdy nic tak pięknego jak widok Twojego bijącego serca. Te wszystkie nasze tygodnie, choć krótkie- były tak wyjątkowe. Dzięki Tobie stałam się MAMĄ. Musisz wiedzieć, że bardzo nam Ciebie brakuje każdego dnia.. Tęskni za Tobą nawet nasz piesek, któremu miałeś dać "popalić", tęskni miś schowany na dnie szafki i tęskni piłka, którą miałeś kopać z tatusiem.. Bez Ciebie dom jest taki pusty. Nikt nigdy nie wypełni tej pustki. Musisz wiedzieć że tęsknimy i że myślimy o Tobie tak często wyobrażając sobie jak by to było, gdybyś był tutaj z nami.. Zaczęliśmy z tatą starania o ziemskie rodzeństwo dla Ciebie, choć na razie trudno mi uwierzyć w to, że kiedyś będzie mi dane usłyszeć słowo: MAMA. Ty zawsze będziesz moim Pierwszym, moim Najważniejszym, moim Wyjątkowym. Masz już anielskie rodzeństwo tam na górze, nam nie było dane nawet usłyszeć Tego serduszka. Nie jesteś sam. Masz też dziadka, którego tak bardzo proszę by opiekował się Wami. Wiesz, dziadek był dla mnie cudownym tatą, ale odszedł jak byłam nastolatką, nie było mu dane przejść ze mną przez życie, więc teraz zajmie się tam Wami. Jest mi tak ciężko synku, te wszystkie małe bobasy, te wszystkie kobiety w ciąży, te wszystkie mamy z wózkami, a u mnie w ciąż pustka. Czasem nie daję rady.. Wszędzie doszukuję się Ciebie, w każdym maleńkim spojrzeniu szukam odbicia Twoich oczu...
Pamiętaj, że kocham na zawsze...
Twoja MAMA Heart
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez ziarenko - Wed, 13 Kwietnia 2016, 20:57:11

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości