żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
Miałam piękny sen Fasolku mój.. Heart śniło mi się, że znów jestem w ciąży, czułam jak Twoje serce znów bije pod mym sercem.. Byłam taka szczęśliwa, bałam się , ale wiedziałam, że tym razem będzie dobrze, że tym razem się uda.. Nie mogłam dziś mysleć o niczym innym przez cały dzień, na niczym nie mogłam się skupić, wciąż czułam to szczęście posiadając Cię we śnie. Byłeś ze mną. Wiem, że to moja chora psychika bo zaczynamy starania i wciąż myślę o tym jak to będzie, cały czas tak bardzo się boje, że historia się powtórzy, dlatego mam takie sny. Chciałabym wierzyć Fasolku mój, że dajesz mi tymi snami znak, że tym razem będzie dobrze, że już dość cierpień. Z jednej strony tak bardzo wierzę, że się uda, że wreszcie zostanę ziemską mamą, ale z drugiej tak bardzo się boję, że nie będzie nam nigdy dane zostać rodzicami. I ten strach tak bardzo mnie paraliżuje. Wiem, że to jest zła droga, że muszę być silna i myśleć pozytywnie, ale skoro życie tak często mnie deptało to może zapisana jest mi wieczna pustka.. Tak bardzo proszę Boga, aby pozwolił nam zostać rodzicami, aby pozwolił nam przelać na maleńką istotę tą całą miłość jaka posiadamy, której nie jesteśmy w stanie udźwignąć.. Ale czy będzie nam kiedykolwiek dane, czy nie prosimy o zbyt wiele? Kolejne ciąże w pracy, w śród znajomych, te wszystkie piękne zdjęcia bobasów na portalach.. nie daję już rady. Wiem, że to zawsze będzie boleć, te wszystkie słowa, gesty, zdjęcia, sytuacje- wiem, że tak musi być... ale jak wybłagać życie o dar macierzyństwa? Gdzie szukać pomocy?
Fasolku mój najsłodszy, jesteś mym największym szczęściem.. tylko ten okrutny czas tak szybko mi Ciebie odebrał.. to tak boli..
Tęsknię..
Dziękuję Ci za ten sen, za każdy z Tobą dzień..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez ziarenko - Sun, 28 Lutego 2016, 21:55:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości