żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
Skarbie mój.. tyle chciałabym Ci powiedzieć, tyle chciałabym Ci pokazać... całe życie było przed nami... nie mamy już nic.. Nie ma Ciebie.. nie ma mnie.. nie ma Nas.. Miałeś być już z nami, miałeś być najcudowniejszym styczniowym prezentem urodzinowym dla swojego taty.. zostałeś najpiękniejszym wspomnieniem swoich rodziców.. mimo, że byłeś z nami te kilka tygodni dałeś nam tak wiele. Radość, której nigdy nie czuliśmy, nadzieję, której tak bardzo pragnęliśmy, cud, który dla nas się spełnił, gdy zobaczyliśmy Twoje bijące na monitorze serduszko. Opisywałam dla Ciebie każdy dzień, wszystkie radości, obawy, aby kiedyś móc Ci to przeczytać. Teraz opowieść Twojego krótkiego istnienia usłyszy już tylko wiatr... A ja wciąż szukam Cię w skrzydłach motyla, w ciepłym promieniu słońca, w spadającym płatku śniegu.. Nasza nieopowiedziana historia będzie trwać na zawsze, do końca życia, do czasu, kiedy przyjdzie ten dzień, gdy chwycę Cię w swoje ramiona.. Wierzę w to, w coś muszę wierzyć, bo każdego dnia czuję Twoją obecność.. Dałeś nam tak wiele swoim istnieniem, a ja nie jestem w stanie odwdzięczyć Ci się za to swoją matczyną miłością.. nie było nam dane być razem.. Gdy zamykam oczy widzę Ciebie takiego maleńkiego, czuję zapach Twoje cudownej skóry, czuję jak Twoje małe rączki chwytają mój palec, czuję każdy opuszek Twojego maleńkiego paluszka dotykam Twój wzdęty brzuszek i głaszczę po chropowatej jeszcze twarzyczce, masz takie mięciutkie stópki gdy je całuję, tłuste od oliwki włoski... Gdy zamykam oczy czuję każdą część Twojego ciała, które jest ukojeniem dla mej duszy. Ten dotyk jest tak realny, że aż przechodzą mnie ciarki. Wiem, że byłeś, że jesteś i że zostaniesz z nami na zawsze w naszej pamięci. Tak bardzo bałam się tego dnia, ale teraz tak bardzo Ci dziękuję za wszystko czego nas nauczyłeś..
Wiem, że jesteś tam.. Heart
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez ziarenko - Mon, 25 Stycznia 2016, 19:52:02

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości