żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
(Mon, 23 Listopada 2015, 22:56:43)Eunice napisał(a): ziarenko myślę, że każda z nas tak czasem ma. Nie wiem czy czytałaś blog mapa szczęścia ( http://mapaszczescia.blog.pl/2015/05/26/rozmowa/ ) Ja trafiłam tam dopiero co i ten wpis szczególnie do mnie przemówił. Pozostałych wpisów nie czytam bo jeszcze za wcześnie, boli, ale ten mi się przydał.

Niestety nie umiem Ci pomóc, pocieszyć, nawet nie przytulę bo jestem jak jeż. Pomilczę trochę z Tobą.

Polecam bloga "Mapa szczęścia". Daje siłę, mi pomaga bardzo. Ania, autorka bloga, robi na mnie niesamowite wrażenie, mam ochotę pójść z nią na kawę, przytulić. To niesamowite jak słowem pisanym można opisać ten stan, dać nadzieję, otrzeć łzę.
Dla mnie bardzo dużo robi rozmowa. Jestem osobą, która zawsze dużo mówiła i mówi o sobie, nie mam raczej tajemnic przed bliskimi mi osobami. Rozmowa mi bardzo pomaga. Opowiadam ze szczegółami o tym co czuję, o tym jak było i to mi pomaga. A oni słuchają i opowiadają swoje historie. I nagle wychodzi słońce bo wiesz, że trzeba patrzeć z nadzieją w przyszłość. Że nasz maluch do nas wróci, zostanie już teraz na zawsze, teraz na pewno się uda.
Życzę Wam siły, bardzo dużo siły. A kiedy chcecie płaczcie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez Krasia - Tue, 24 Listopada 2015, 12:02:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości