żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
(Fri, 18 Września 2015, 14:04:12)PęknięteSerce napisał(a): Rozumiem Twój ból, ja od tygodnia przechodzę to samo  Sad równo tydzień temu o tej godzinie zaczęło się moje wywołane poronienie. Brak bicia serduszka zdiagnozowano cztery dni wcześniej w 10 tygodniu ciąży  Sad samo poronienie to był koszmar - wymioty, biegunka, omdlenia, i przeszywający ból w podbrzuszu. Bóle parte doprowadzały mnie do łez i poczucia głębokiego bezsensu, gdyż takie skurcze mają prawo racji bytu tylko, jeśli na końcu dają życie. Wtedy jest sens takiej męki ... a to co się działo było bezsensu. Twój wątek w pełni oddaje to czuję. I też chcę zrobić sobie tatuaż, bo czuję się przez tę stratę napiętnowana i to ma być tego wyraz. Sam zabieg nie zostawił na mnie śladu, ciąża również. W normalnej sytuacji miałabym rozstępy, nadwagę... zostały mi zdjęcia usg, ale chcę mieć naznaczone ciało, tak jak mam naznaczoną duszę...

To przez co przeszłyśmy naznaczyło Nas na zawsze. Już zawsze ślad pozostanie w Naszym sercu..
przykro mi, że też Cię to spotkało, dużo siły życzę!

"Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. Płaczą, bo byli silni zbyt długo..."

Kochany Aniołku, jutro mamy z Tatusiem swoje święto. Będzie przyjęcie, rodzina, znajomi. To właśnie jutro wszyscy mieli się dowiedzieć o Twoim istnieniu. Tak bardzo czekałam na ten dzień. A teraz? Zamiast się cieszyć - w smutku dokonuję ostatnich poprawek, aby wszystko wyszło idealnie. I tak nie będzie... Łzy napływają mi do oczu. Jakie to niesprawiedliwe. I jak bardzo boli. Już widziałam tą radość i zaskoczenie rodziny gdy opowiemy im o Tobie.. Teraz mogę jedynie wykrzyczeć, że byłeś i że Cię straciłam.. Nie wiem jak zdołam przetrwać ten jutrzejszy dzień, aby uśmiechać się do wszystkich, gdy moje serce umiera. Dobrze, że Tatuś będzie ze mną.
Dodaj mi siły mój Aniele bym zdołała przetrwać...

Są pożegnania, na które nigdy nie będziesz gotowa... Są słowa które zawsze będa wywoływać łzy... i są osoby wywołujace lawinę wspomnień...
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez ziarenko - Fri, 18 Września 2015, 20:15:05

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości