żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
PIBI- do czasu kiedy nie trafiłam na to forum wydawało mi się, że ciąża to najcudowniejszy czas dla kobiety- cudowny czas oczekiwania. Wiedziałam, że poronienie są i będą, wiedziałam, że zawsze jest ryzyko straty, ale dopiero to forum uświadomiło mi jaki jest ogrom tych tragedii, jak wiele kobiet traci tak bardzo wyczekiwane maleństwa. Kiedyś wydawało mi się, że zdarza się to tak rzadko, że przeważnie są to początki ciąży. Teraz wiem, że każdy dzień jest strachem, niepewnością i lękiem o jutro.. Moje (Nasze) jutro nie nadeszło i dla wszystkich kobiet na tym forum też nie... Wiem, że jeśli kiedykolwiek będzie mi dane znów poczuć bicie serca pod swoim sercem będzie to czas pełen strachu i niepokoju.

Boję się, że kiedyś nie wytrzymam i wykrzyczę światu, że byłeś mój Aniołku i wszyscy dowiedzą się, że istniałeś. Zrozumieją, że figurka Aniołka na komodzie nie jest nową ozdobą tylko przypomina mi Ciebie, że Anioł na grobie taty i biały znicz jest dla Ciebie, i że miś ulubionego klubu Twojego tatusia czekał specjalnie na Ciebie- tylko czy poczuję się wtedy lepiej?
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez ziarenko - Mon, 31 Sierpnia 2015, 21:59:33

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości