żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
(Wed, 29 Lipca 2015, 23:08:54)MoniaN napisał(a): ziarenko nie wiem jaka jest odpowiedz na to pytanie.. Chyba kazda z nas bedzie odczuwala strach i miala inne obawy. My wiemy, ze ciaza to nie jest takie sielankowe 9 miesiecy i nie zawsze kiedy one mina mozna zabrac dziecko do domu. Wiele osob tego nie wie i nie rozumie. Ja strasznie obawiam sie nastepnej ciazy. Zielone swiatlo juz mam dawno ale ja czekam. Moja psychika nie bylaby chyba w stanie uniesc takiego ciezaru kiedy jeszcze tak bardzo boryka sie z innym. Wiem tylko, ze moj strach jest ogromny a nawet i gigantyczny. Przerasta mnie czasami kiedy o nim mysle. Tak bardzo chcialabym wiedziec dlaczego Moj zdrowy Wojtus odszedl i to tak pozno. Moze wtedy wiedzialabym, ze musze sie na cos leczyc i strach bylby mniejszy. Teraz wiem, ze bede sie bala o kazdy dzien i noc, kazda godzine i minute, o kazdy moment w ktorym te wazniejsze dla nas serce przestaje bic w naszym ciele.
Chcialabym aby ten strach byl duuuzo mniejszy u kazdej z nas.
Przytulam Cie mocno.
(*)

ps. Czy moglabys mi napisac skad bierzesz cytaty, ktore tu wklejasz? Moze jakas ksiazka? Jesli tak to bardzo chcialabym ja przeczytac. Z gory Ci dziekuje.

Ja też nie jestem pewna czy moja paychika jest gotowa, ale czuje ze musze  wypelnic ta pustke nowym bijacym we mnie sercem.. Moze to jedyny sposob by znow zaczac zyc..
Wierze ze i Ty będziesz kiedyś na to gotowa, wierze ze Wojtus da Ci znać ze to juz czas.. Wiem że żadnej z Nas nie jest łatwo podjac taka decyzje z obawy ze kolejnego razu nie zniesiemy.. Ale ja wierzę ze damy rade.
Cytaty zbieram latami od chwili smierci mojego taty z przeroznych ksiazek, z internetu (nic konkretnego co moglabym Ci polecic) bo opisuja pustke jaka po sobie zostawił a teraz ta podwojna tesknota.. Wiem ze teraz zaopiekuje się moim Aniolkiem w niebie.
Przytulam i życzę dużo siły bo wiem ze jest Ci dużo ciezej czytajac Twoja historie
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez ziarenko - Thu, 30 Lipca 2015, 07:56:33

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości