żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
ziarenko nie wiem jaka jest odpowiedz na to pytanie.. Chyba kazda z nas bedzie odczuwala strach i miala inne obawy. My wiemy, ze ciaza to nie jest takie sielankowe 9 miesiecy i nie zawsze kiedy one mina mozna zabrac dziecko do domu. Wiele osob tego nie wie i nie rozumie. Ja strasznie obawiam sie nastepnej ciazy. Zielone swiatlo juz mam dawno ale ja czekam. Moja psychika nie bylaby chyba w stanie uniesc takiego ciezaru kiedy jeszcze tak bardzo boryka sie z innym. Wiem tylko, ze moj strach jest ogromny a nawet i gigantyczny. Przerasta mnie czasami kiedy o nim mysle. Tak bardzo chcialabym wiedziec dlaczego Moj zdrowy Wojtus odszedl i to tak pozno. Moze wtedy wiedzialabym, ze musze sie na cos leczyc i strach bylby mniejszy. Teraz wiem, ze bede sie bala o kazdy dzien i noc, kazda godzine i minute, o kazdy moment w ktorym te wazniejsze dla nas serce przestaje bic w naszym ciele.
Chcialabym aby ten strach byl duuuzo mniejszy u kazdej z nas.
Przytulam Cie mocno.
(*)

ps. Czy moglabys mi napisac skad bierzesz cytaty, ktore tu wklejasz? Moze jakas ksiazka? Jesli tak to bardzo chcialabym ja przeczytac. Z gory Ci dziekuje.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez MoniaN - Wed, 29 Lipca 2015, 23:08:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości