żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
(Sat, 04 Lipca 2015, 17:35:59)ziarenko napisał(a): - Co dzieje się z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? - Nic, zupełnie nic. Przecież żyje, pije herbatę, bierze prysznic, czyta książki, czasem nawet się uśmiecha... Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu... Rozumiesz?

Ziarenko tak bardzo mi przykro z powodu Waszej straty Sad Przytulam mocno.
Idealnie to opisałaś ma końcu, że gdy pęka nam serce to z zewnątrz dla innych może to wyglądać jakby nic się nie stało ale dla nas wszystko straciło sens. Dla mnie po tym co przeszłam najgorsze było gdy uświadomiłam sobie, że życie i cały świat idzie do przodu tak jak gdyby nic się nie stało tylko ja stoję w miejscu...

(Fri, 10 Lipca 2015, 14:01:22)ziarenko napisał(a): "Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać... To taki sprytny mechanizm... Dusisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. ... Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć..."

oto cała kwintesencja tego cholernego bólu, przy którym ból fizyczny jest po prostu niczym, bo jest czymś co można znieść i co wiemy, że prędzej czy później minie...
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej... - przez mama_Julii - Sat, 11 Lipca 2015, 21:43:04

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości